"Теміртау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесіне жер учаскесiне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімдігінің 2018 жылғы 29 қарашадағы № 50/1 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 желтоқсанда № 5055 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 18-бабына, 69-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Теміртау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Теміртау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесіне "САРЫ-АРҚА" магистральдық газ құбырының "Теміртау" автоматтандырылған газ бөлу станциясынан Теміртау қаласының газ бөлу желілерін салу үшін жалпы ауданы 130,1712 га жер учаскесiне, меншік иелерінен және жер пайдаланушылардан жер учаскелерін алып қоймастан, қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Теміртау қаласының тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Теміртау қаласы әкімінің орынбасары Ғалымжан Оспанұлы Спабековке жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Ғ. Әшімов

Об установлении государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции города Темиртау" публичного сервитута на земельный участок
Постановление акимата города Темиртау Карагандинской области от 29 ноября 2018 года № 50/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 12 декабря 2018 года № 5055
В соответствии со статьей 18, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Темиртау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции города Темиртау" публичный сервитут на земельный участок общей площадью 130,1712 га, без изъятия земельных участков у собственников и землепользователей, для строительства газораспределительных сетей города Темиртау от автоматизированной газораспределительной станции "Темиртау" магистрального газопровода "САРЫ-АРКА".
2. Государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции города Темиртау" принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Спабекова Галымжана Оспановича.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Г. Ашимов