Тіркелген салық ставкаларының бірыңғай мөлшерін тағайындау туралы
Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2018 жылғы 17 мамырдағы 25 сессиясының № 278 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 маусымда № 4805 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2020 жылғы 25 маусымдағы № 201 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 25.06.2020 № 201 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Саран қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Саран қаласы мен Ақтас кентінде орналасқан салық салынатын объект бірлігіне тіркелген салық ставкаларының мөлшері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Саран қалалық мәслихатының 2013 жылғы 15 ақпандағы "Тіркелген салық ставкаларының бірыңғай мөлшерін тағайындау туралы" № 159 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2223 болып тіркелген, 2013 жылғы 22 наурыздағы № 12 "Саран газеті" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ш. Исенов
Мәслихат хатшысы Ө. Баймағанбетов
Саран қалалық мәслихатының
2018 жылғы 17 мамырдағы
25 сессиясының № 278
шешіміне қосымша
Жеке қызмет түрлеріне салық салу объектісінің бірлігінен тіркелген жиынтық салығының бірыңғай ставкаларының мөлшері
Салық салынатын объектінің атауы
Тіркелген салықтың бірыңғай ставкаларының мөлшері (айлық есептік көрсеткіштерімен)
бильярд үстелі
7

Об установлении размера единых ставок фиксированного налога
Решение 25 сессии Саранского городского маслихата Карагандинской области от 17 мая 2018 года № 278. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 5 июня 2018 года № 4805. Утратило силу решением Саранского городского маслихата Карагандинской области от 25 июня 2020 года № 201
Сноска. Утратило силу решением Саранского городского маслихата Карагандинской области от 25.06.2020 № 201 (вводится в действия по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить размеры ставок фиксированного налога на единицу объекта налогообложения, расположенного в городе Сарани и поселке Актас, согласно приложения.
2. В связи с принятием данного решения, признать утратившим силу решение № 159 "Об установлении размера единых ставок фиксированного налога" от 15 февраля 2013 года (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2223, опубликовано в газете "Саран газеті" 22 марта 2013 года № 12).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования
Председатель сессии Ш. Исенов
Секретарь маслихата О. Баймаганбетов
Приложение
к решению 25 сессии
Саранского городского маслихата
от 17 мая 2018 года № 278
Размеры единых ставок фиксированного налога на единицу объекта налогообложения на отдельные виды деятельности
Наименование объекта налогообложения
Размеры базовых ставок фиксированного налога (в месячных расчетных показателях)
бильярдный стол
7