Саран қалалық мәслихатының 2013 жылғы 12 желтоқсандағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерін белгілеудің және Саран қаласы мен Ақтас кентінің мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 279 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2018 жылғы 21 маусымдағы 26 сессиясының № 292 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 3 шілдеде № 4843 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2023 жылғы 23 қарашадағы № 75 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 23.11.2023 № 75 (оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" № 504 қаулысына сәйкес, Саран қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Саран қалалық мәслихатының 2013 жылғы 12 желтоқсандағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерін белгілеудің және Саран қаласы мен Ақтас кентінің мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 279 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2491 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық - құқықтық жүйесінде 2014 жылы 16 қаңтарда, "Саран газеті" газетінде 2014 жылы 17 қаңтарда № 3 жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген, Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерін белгілеудің және Саран қаласы мен Ақтас кентінің мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларында:
9 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Әлеуметтік көмектің шекті мөлшері – 100 айлық есептік көрсеткішінен көп емес".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Саран қаласы әкімінің орынбасары және Саран қалалық мәслихатының әлеуметтік саланы дамыту және азаматтардың құқығын қорғау заңдылықтарының мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ш. Исенов
Мәслихат хатшысы Ө. Баймағанбетов

О внесении изменения в решение Саранского городского маслихата от 12 декабря 2013 года № 279 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Сарани и поселка Актас"
Решение 26 сессии Саранского городского маслихата Карагандинской области от 21 июня 2018 года № 292. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 3 июля 2018 года № 4843. Утратило силу решением Саранского городского маслихата Карагандинской области от 23 ноября 2023 года № 75
Сноска. Утратило cилу решением Саранского городского маслихата Карагандинской области от 23.11.2023 № 75 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Саранского городского маслихата от 12 декабря 2013 года № 279 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Сарани и поселка Актас" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2491, опубликовано в информационно - правовой системе "Әділет" 16 января 2014 года, в газете "Саран газеті" 17 января 2014 года № 3) следующее изменение:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Сарани и поселка Актас, утвержденных указанным решением:
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Предельный размер социальной помощи – не более 100 месячных расчетных показателей.".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Сарани и постоянную комиссию Саранского городского маслихата по вопросам законности, охране прав граждан и развитию социальной сферы.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Ш. Исенов
Секретарь маслихата О. Баймаганбетов