Шахтинск аймағы аумағында көшпелі сауда орындарын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қаласының әкімдігінің 2018 жылғы 4 қаңтардағы № 1/02 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 19 қаңтарда № 4586 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қаласының әкімдігінің 2023 жылғы 17 мамырдағы № 22/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қаласының әкімдігінің 17.05.2023 № 22/01 қаулысымен (оның алғашқы ресми жариялаған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2004 жылғы 12 сәуірдегі "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңдарына сәйкес, Шахтинск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Шахтинск аймағы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру орындары белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Шахтинск қаласы әкімінің орынбасары Л. Д. Буравкоға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі С. Аймаков
Шахтинск қаласы әкімдігінің
2018 жылғы "4" 01
№ 1/02 қаулысына
қосымша
Шахтинск аймағы аумағында көшпелі сауда орындарының тізбесі
1. Қазақстан көшесі (№ 101/3 тұрғын емес ғимарат алдындағы алаң).
2. 40 лет Победы көшесі (№ 58 үй артындағы алаң).
3. Карл Маркс көшесі (№ 46 үй алдында).
4. Садовая көшесі (№ 58 үй аумағында).
5. Дзержинский көшесі (№ 4 тұрғын емес ғимарат аумағында).
6. Абай Құнанбаев даңғылы (№ 50 тұрғын емес ғимарат алдында).
7. Добровольский көшесі (Шахан кентінің Кеншілер мәдениет үйі ғимаратының алдындағы алаң).
8. Торговая көшесі (№ 13 үй аумағында).

Об определении мест выездной торговли на территории Шахтинского региона
Постановление акимата города Шахтинска Карагандинской области от 4 января 2018 года № 1/02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 19 января 2018 года № 4586. Утратило силу постановлением акимата города Шахтинска Карагандинской области от 17 мая 2023 года № 22/01
Сноска. Утратило cилу постановлением акимата города Шахтинска Карагандинской области от 17.05.2023 № 22/01 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", акимат города Шахтинска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для осуществления выездной торговли на территории Шахтинского региона согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Шахтинска Буравко Л.Д.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города С. Аймаков
Приложение
к постановлению акимата
города Шахтинска
от "4" 01 2018 года
№ 1/02
Перечень мест выездной торговли на территории Шахтинского региона
1. Улица Казахстанская (площадь перед нежилым зданием № 101/3).
2. Улица 40 лет Победы (площадка сзади дома № 58).
3. Улица Карла Маркса (перед домом № 46).
4. Улица Садовая (в районе дома № 58).
5. Улица Дзержинского (в районе нежилого здания № 4).
6. Проспект Абая Кунанбаева (перед нежилым зданием № 50).
7. Улица Добровольского (площадь перед зданием Дома культуры горняков поселка Шахан).
8. Улица Торговая (в районе дома № 13).