Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Абай ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауылшаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы
Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 19 сәуірдегі 29 сессиясының № 29/325 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 сәуірде № 4731 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 11 наурыздағы № 20/199 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 11.03.2022 № 20/199 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Абай ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелері он есеге арттырылсын.
2. 01.01.2020 дейін қолданыста болды - Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 19.04.2018 № 29/325 шешімімен.
3. Абай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 сәуірдегі 2 сессияның № 2/25 "Абай ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелері мен бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3764 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 13 мамырда және 2016 жылғы 30 сәуірдегі № 17 (4120) "Абай-Ақиқат" аудандық газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешімнің 2-тармағы 2020 жылғы 1 қаңтарға дейін қолданылады.
5. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н. Белан
Абай аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Цай
КЕЛІСІЛДІ:
Абай ауданы бойынша
мемлекеттік кірістер Басқармасы
басшысының м.а.
Т. Дүйсенбаев
2018 жылғы 19 сәуір
КЕЛІСІЛДІ:
"Абай ауданының жер
қатынастары, сәулет және қала
құрылысы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Р. Сатыбаева
2018 жылғы 19 сәуір

О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения по Абайскому району
Решение 29 сессии Абайского районного маслихата Карагандинской области от 19 апреля 2018 года № 29/325. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 27 апреля 2018 года № 4731. Утратило силу решением Абайского районного маслихата Карагандинской области от 11 марта 2022 года № 20/199
Сноска. Утратило силу решением Абайского районного маслихата Карагандинской области от 11.03.2022 № 20/199 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
На основании Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" и Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения по Абайскому району.
2. Действовал до 01.01.2020 в соответствии с решением Абайского районного маслихата Карагандинской области от 19.04.2018 № 29/325.
3. Признать утратившим силу решение 2 сессии Абайского районного маслихата от 21 апреля 2016 года № 2/25 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Абайскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3764, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 13 мая 2016 года и в районной газете "Абай-Ақиқат" от 30 апреля 2016 года № 17 (4120).
4. Установить, что пункт 2 настоящего решения действует до 1 января 2020 года.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Н. Белан
Секретарь Абайского
районного маслихата
Б. Цай
Согласовано:
И.о.руководителя Управления
государственных доходов
по Абайскому району
Т. Дюсенбаев
19 апреля 2018 года
Согласовано:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел земельных
отношений, архитектуры и
градостроительства Абайского района"
Р. Сатыбаева
19 апреля 2018 года