Юбилейное ауылындағы көшелерді қайта атау туралы
Қарағанды облысы Абай ауданы Юбилейное ауылының әкімінің 2018 жылғы 12 қыркүйектегі № 2 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 2 қазанда № 4964 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасы, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2) тармағы негізінде және тұрғындардың пікірлерін ескере отырып ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облысы Абай ауданы Юбилейное ауылындағы көшелер келесідей қайта аталсын:
Мира көшесі Бейбітшілік көшесіне;
Механизаторов көшесі Ынтымақ көшесіне;
Зеленый көшесі Жасыл ел көшесіне;
Молодежная көшесі Жастар көшесіне;
Целинная көшесі және Подстанция көшесі Шаңырақ көшесіне;
Школьная көшесі Мектеп көшесіне.
2. Қарағанды облысы Абай ауданы Юбилейное ауылындағы келесі көшелер атауының транскрипциясы өзгертілсін:
Амангельды көшесі Амангелді Иманов көшесіне;
Гагарина көшесі Юрий Гагарин көшесіне;
Абая көшесі Абай көшесіне;
Казахстанская көшесі Қазақстан көшесіне.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Юбилейное ауылының әкімі Байтурсынов Е.Х.

О переименовании улиц в селе Юбилейное
Решение акима села Юбилейное Абайского района Карагандинской области от 12 сентября 2018 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 2 октября 2018 года № 4964
На основании подпункта 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пункта 2) статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и с учетом мнения населения РЕШИЛ:
1. Переименовать в селе Юбилейное Абайского района Карагандинской области следующие улицы:
улицу Мира на улицу Бейбітшілік;
улицу Механизаторов на улицу Ынтымақ;
улицу Зеленый на улицу Жасыл ел;
улицу Молодежная на улицу Жастар;
улицу Целинная и улицу Подстанция на улицу Шаңырақ;
улицу Школьная на улицу Мектеп.
2. Изменить в селе Юбилейное Абайского района Карагандинской области транскрипцию следующих улиц:
улицу Амангельды в улицу Амангелді Иманов;
улицу Гагарина в улицу Юрий Гагарин;
улицу Абая в улицу Абай;
улицу Казахстанская в улицу Қазақстан.
3. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким села Юбилейное Байтурсынов Е.Х.