Тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 18 сәуірдегі 22 сессиясының № 199 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 4 мамырда № 4749 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 маусымдағы № 405 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 24.06.2020 № 405 шешімімен (алғашқы ресми жариялаған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).

Об установлении единых ставок фиксированного налога
Решение 22 сессии Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 18 апреля 2018 года № 199. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 4 мая 2018 года № 4749. Утратило силу решением Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 24 июня 2020 года № 405
Сноска. Утратило силу решением Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 24.06.2020 № 405 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 546 бабының 3 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Бакиров
Аудандық мәслихат хатшысы Р. Әбеуов
"КЕЛІСІЛДІ":
Ақтоғай ауданы бойынша
мемлекеттік кірістер
басқармасының басшысы А.Түсіпбеков
18 сәуір 2018 жыл
Ақтоғай аудандық мәслихатының
2018 жылғы 18 сәуірдегі
22 сессиясының № 199 шешіміне
қосымша
Тіркелген салықтың мөлшерлемелері
Салық салу обьектісінің атауы
Тіркелген салықтың базалық мөлшерлемелерінің мөлшері (айлық есептік көрсеткіштермен)
1.
Бір ойыншымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
1
2.
Біреуден көп ойыншының қатысуымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
1
3.
Ойын өткізу үшін пайдаланылатын дербес компьютер
1
4.
Ойын жолы
5
5.
Карт
2
6.
Бильярд үстелі
3
7.
Астана және Алматы қалаларын және арнайы аймақты қоспағанда, уәкілетті ұйымның елді мекенде орналасқан айырбастау пункті
10

В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 3 статьи 546 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии С. Бакиров
Секретарь районного маслихата Р. Абеуов
"Согласовано":
Руководитель управления
государственных доходов по
Актогайскому району А. Тусупбеков
18 апреля 2018 год
Приложение
к решению 22 сессии
Актогайского районного маслихата
от 18 апреля 2018 года № 199
Ставки фиксированного налога
Наименование обьекта нологооблажения
Размеры базовых ставок фиксированного налога (в месячных расчетных показателях)
1.
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком
1
2.
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока
1
3.
Персональный компьютер, используемый для проведения игры
1
4.
Игровая дорожка
5
5.
Карт
2
6.
Бильярдный стол
3
7.
Обменный пункт уполномоченной организации, расположенный в населенном пункте, за исключением городов Астаны и Алматы и специальной зоны
10