Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 6 ақпандағы № 05/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 22 ақпанда № 4618 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 10 қаңтардағы № 01/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 10.01.2019 № 01/01 (оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық-атқару кодексінің 18 бабының 1 тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18 бабының 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9 бабының 7), 8) тармақшаларына, "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13898 болып тіркелген) сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жұмыс орындарының квотасы белгіленсін:
1) Бұқар жырау ауданында қылмыстық - атқару жүйесінің пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін жұмыс орындарының тізімдік санының 1% мөлшерінде 1 қосымшаға сәйкес;
2) бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарының тізімдік санының 1% мөлшерінде 2 қосымшаға сәйкес.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Арман Шалиевич Дардаковқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ш.Мамалинов
Бұқар жырау ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 6 ақпандағы
№ 05/01 қаулысына
1-қосымша
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы
№р/с
Ұйымдардың атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Квоталанған жұмыс орындарының саны (бірлік)
1
"Шатан" шаруашылық қожалығы
24
1
2
Бұқар жырау ауданы әкімиятының (шаруашылық жүргізу құқығындағы) "Ботақара су қожылығы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны
33
1
Бұқар жырау ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 6 ақпандағы
№ 05/01 қаулысына
2-қосымша
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы
№р/с
Ұйымдардың атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Квоталанған жұмыс орындарының саны (бірлік)
1
"Шатан" шаруашылық қожалығы
24
1
2
Бұқар жырау ауданы әкімиятының (шаруашылық жүргізу құқығындағы) "Ботақара су қожылығы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны
33
1

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы и лиц, состоящих на учете службы пробации
Постановление акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 6 февраля 2018 года № 05/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 22 февраля 2018 года № 4618. Утратило силу постановлением акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 10 января 2019 года № 01/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 10.01.2019 № 01/01 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 7), 8) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13898), акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест:
1) для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной системы в Бухар-Жырауском районе, в размере 1% от списочной численности рабочих мест согласно приложению 1;
2) для лиц, освобожденных из мест лишения свободы, в размере 1% от списочной численности рабочих мест согласно приложению 2.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Дардакова Армана Шалиевича.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Ш. Мамалинов
Приложение 1
к постановлению акимата
Бухар-Жырауского района
от 6 февраля 2018 года
№ 05/01
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации
№п/п
Наименование организаций
Списочная численность работников (человек)
Количество квотированных рабочих мест (единиц)
1
Крестьянское хозяйство "Шатан"
24
1
2
Коммунальное государственное предприятие "Ботақара су қожалығы" акимата Бухар-жырауского района (на праве хозяйственного ведения)
33
1
Приложение 2
к постановлению акимата
Бухар-Жырауского района
от 6 февраля 2018 года
№ 05/01
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы
№п/п
Наименование организаций
Списочная численность работников (человек)
Количество квотированных рабочих мест (единиц)
1
Крестьянское хозяйство "Шатан"
24
1
2
Коммунальное государственное предприятие "Ботақара су қожалығы" акимата Бухар-жырауского района (на праве хозяйственного ведения)
33
1