Қарқаралы ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алуға әлеуметтік көмек ұсыну туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 17 мамырдағы XXVIII сессиясының № VI-28/251 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 мамырда № 4785 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 маусымдағы № VI-57/487 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 18.06.2020 № VI-57/487 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы", 2005 жылғы 8 шiлдедегi "Агроөнеркәсiптiк кешендi және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттiк реттеу туралы" Заңдарына сәйкес Қарқаралы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТI:
1. Қарқаралы ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін жылына 3 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде әлеуметтік көмек берілсін.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы К. Дюсембаев
Аудандық мәслихат хатшысы С. Нуркенов

О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Каркаралинского района
Решение XXVIII сессии Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 17 мая 2018 года № VI-28/251. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 28 мая 2018 года № 4785. Утратило силу решением Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 18 июня 2020 года № VI-57/487
Сноска. Утратило силу решением Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 18.06.2020 № VI-57/487 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", Каркаралинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить социальную помощь на приобретение топлива специалистам государственных организаций социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Каркаралинского района в размере 3 месячных расчетных показателя в год.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии К. Дюсембаев
Секретарь районного маслихата С. Нуркенов