Көшелерді қайта атау туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Қоянды ауылдық округінің әкімінің 2018 жылғы 20 қыркүйектегі № 01 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 қазанда № 4972 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңына және Қарағанды облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 7 ақпандағы қорытындысына сәйкес, Қарқаралы ауданы Қоянды ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарқаралы ауданы Қоянды ауылдық округінің көшелері:
1) Октябрь көшесін - Бірлік көшесіне;
2) Мир көшесін - Тәуелсіздік көшесіне;
3) Ленин көшесін - Сарыарқа көшесіне;
4) Советская көшесін – Алаш көшесіне;
5) Ярморачная көшесін – Жәрмеңке көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қоянды ауылдық округінің әкімі Р. Тактанов

О переименовании улиц
Решение акима Кояндинского сельского округа Каркаралинского района Карагандинской области от 20 сентября 2018 года № 01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 11 октября 2018 года № 4972
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением Карагандинской областной ономастической комиссии от 7 февраля 2018 года, аким Кояндинского сельского округа Каркаралинского района РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Коянды Каркаралинского района:
1) улицу Октябрь на улица Бірлік;
2) улицу Мира на улица Тәуелсіздік;
3) улицу Ленина на улица Сарыарқа;
4) улицу Советская на улица Алаш;
5) улицу Ярморачная на улица Жәрмеңке.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Кояндинского сельского округа Р. Тактанов