Нұра кентіндегі көшелерді қайта атау туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданы Нұра кентінің әкімінің 2018 жылғы 5 қазандағы № 1 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 23 қазанда № 4982 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңына және Қарағанды облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 9 тамыздағы қорытындысына сәйкес, Нұра ауданы Нұра кентінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нұра ауданы Нұра кентінің көшелері:
1) Вольф көшесі Герольд Бельгер көшесіне;
2) Энергетиков және Плешаков көшелері Нүркен Әбдіров көшесіне;
3) П. Резник көшесі Жауынгер-интернационалистер көшесіне;
4) Старчев көшесі Мұхтар Әуезов көшесіне;
5) Горький көшесі Қаныш Сәтбаев көшесіне;
6) Строителей көшесі Тәттімбет Қазанғапұлы көшесіне;
7) Торговая көшесі Құрманғазы Сағырбайұлы көшесіне;
8) 1, 1 б, 6, 7, 8, 15, 16, 17, 22, 23, 24, 25, 26, 35, 34, 33, 32, 31, 29, 36, 37, 38, 40, 39, 41, 42 үйлер орналасқан Ақпасов көшесінің бөлігі Әлихан Бөкейхан көшесіне;
9) 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 27, 28, 50 үйлер орналасқан Ақпасов көшесінің бөлігі Шоң Телғозыұлы көшесіне;
10) 18, 19, 19 б, 21, 20 үйлер орналасқан Ақпасов көшесінің бөлігі Тілен батыр көшесіне;
11) 9, 10, 11, 11 б, 12, 13, 14 үйлер орналасқан Ақпасов көшесінің бөлігі Бауыржан Момышұлы көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кент әкімінің міндеттерін атқарушысы Ж. Балабиев

О переименовании улиц в поселке Нура
Решение акима поселка Нура Нуринского района Карагандинской области от 5 октября 2018 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 23 октября 2018 года № 4982
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением Карагандинской областной ономастической комиссии от 9 августа 2018 года, аким поселка Нура Нуринского района РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы поселка Нура Нуринского района:
1) улицу Вольфа в улицу Герольд Бельгер;
2) улицы Энергетиков и Плешакова в улицу Нүркен Әбдіров;
3) улицу П. Резника в улицу Жауынгер-интернационалистер;
4) улицу Старчева в улицу Мұхтар Әуезов;
5) улицу Горького в улицу Қаныш Сәтбаев;
6) улицу Строителей в улицу Тәттімбет Қазанғапұлы;
7) улицу Торговая в улицу Құрманғазы Сағырбайұлы;
8) часть улицы Акпасова на которой расположенные дома 1, 1 б, 6, 7, 8, 15, 16, 17, 22, 23, 24, 25, 26, 35, 34, 33, 32, 31, 29, 36, 37, 38, 40, 39, 41, 42 в улицу Әлихан Бөкейхан;
9) часть улицы Акпасова на которой расположенные дома 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 27, 28, 50 в улицу Шоң Телғозыұлы;
10) часть улицы Акпасова на которой расположенные дома 18, 19, 19 б, 21, 20 в улицу Тілен батыр;
11) часть улицы Акпасова на которой расположенные дома 9, 10, 11, 11 б, 12, 13, 14 в улицу Бауыржан Момышұлы.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима поселка Ж. Балабиев