Қаратомар ауылдық округіндегі көшелерді қайта атау туралы
Қарағанды облысы Осакаров ауданы Қаратомар ауылдық округінің әкімінің 2018 жылғы 10 тамыздағы № 01 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 20 тамызда № 4901 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақтан Республикасының әкімшілік – аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін –өзі басқару туралы" Заңына сәйкес және ауыл тұрғындарының пікірін ескере отырып, Қаратомар ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осакаров ауданы Қаратомар ауылдық округіндегі Сенокосное ауылы көшелері келесідей:
1) Химстрой көшесін – Кенесары көшесіне;
2) Спортивная көшесін – Ыбырай Алтынсарин көшесіне;
3) Степная көшесін – Ұлы дала көшесіне;
4) Сенокосная көшесін – Абай Құнанбаев көшесіне;
5) Урожайная көшесін – Алтын Орда көшесіне;
6) Центральная көшесін – Әл - Фараби көшесіне;
7) Новостройка көшесін – Абылай хан көшесіне;
8) Школьная көшесін – Қазыбек би көшесіне;
9) Механизаторская көшесін – Тұмар көшесіне;
10) Строителей көшесін – Нұра көшесіне;
11) Айнабулакская көшесін – Айнабұлақ көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешімнің алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім Б. Тусупбеков

О переименовании улиц в Каратомарском сельском округе
Решение акима Каратомарского сельского округа Осакаровского района Карагандинской области от 10 августа 2018 года № 01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 августа 2018 года № 4901
Руководствуясь подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно – территориальном устройстве Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и учитывая мнение жителей, аким Каратомарского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать в Каратомарском сельском округе села Сенокосное Осакаровского района следующие улицы:
1) улицу Химстрой – на улицу Кенесары;
2) улицу Спортивная – на улицу Ыбырая Алтынсарина;
3) улицу Степная – на улицу Ұлы дала;
4) улицу Сенокосная – на улицу Абая Кұнанбаева;
5) улицу Урожайная – на улицу Алтын Орда;
6) улицу Центральная – на улицу Әл – Фараби;
7) улицу Новостройка – на улицу Абылай хана;
8) улицу Школьная – на улицу Қазыбек би;
9) улицу Механизаторская – на улицу Тұмар;
10) улицу Строителей – на улицу Нұра;
11) улицу Айнабулакская – на улицу Айнабұлақ.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Б. Тусупбеков