Мирный ауылдық округінің көшелерін қайта атау туралы
Қарағанды облысы Осакаров ауданы Мирный ауылдық округінің әкімінің 2018 жылғы 6 қарашадағы № 1-ш шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 23 қарашада № 5011 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсанындағы "Казақстан Республикасының әкімшілік - аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтарындағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес ауыл тұрғындарының пікірін ескере отырып және облыстық ономастикалық комиссиясының қортындысы негізінде, Мирный ауылдық округі әкімінің ШЕШІМІ ЕТТІ:
1. Осакаров ауданы Мирный ауылының көшелері:
1) Ленина көшесі Сарыарқа көшесіне;
2) Комсомольская көшесі Достық көшесіне;
3) Мичурина көшесі Нұрлы Жол көшесіне;
4) Заготзерновская көшесі Қазақстан көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім Б. Карсыбаев

О переименовании улиц в Мирном сельском округе
Решение акима Мирного сельского округа Осакаровского района Карагандинской области от 6 ноября 2018 года № р-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 23 ноября 2018 года № 5011
Руководствуясь подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", учитывая мнение жителей и на основании заключения областной ономастической комиссии аким Мирного сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Мирное Осакаровского района:
1) улицу Ленина на улицу Сарыарқа;
2) улицу Комсомольская на улицу Достық;
3) улицу Мичурина на улицу Нұрлы Жол;
4) улицу Заготзерновская на улицу Қазақстан.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Б. Карсыбаев