"Қызылорда облысында тұратын азаматтарға емделу үшін елді мекен шегінен тысқары жерлерге бюджет қаражаты есебінен тегін немесе жеңілдікпен жол жүруді ұсыну туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2016 жылғы 10 ақпандағы № 346 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 ақпандағы № 182 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 наурызда № 6184 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облыстық мәслихатының 2019 жылғы 19 сәуірдегі № 310 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облыстық мәслихатының 19.04.2019 № 310 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 18 қыркүйектегі Кодексінің 9-бабының 1-тармағының 4) тармақшасына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қызылорда облысында тұратын азаматтарға емделу үшін елді мекен шегінен тысқары жерлерге бюджет қаражаты есебінен тегін немесе жеңілдікпен жол жүруді ұсыну туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2016 жылғы 10 ақпандағы № 346 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5405 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 22 наурызда "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде, 2016 жылғы 21 сәуірде "Әділет" ақпараттық құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған шешімнің 2-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"2. "Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің және (немесе) "Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Қызылорда облыстық кеңес беру диагностикалық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының медициналық көрсеткіштері бойынша дәрігерлік-кеңес беру комиссиясының анықтамасы болған жағдайда науқастың және оны ертіп баратын тұлғаның емделуге және (немесе) кеңес беруге бару-қайту жол ақысын:".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облыстық мәслихатының
кезектен тыс 18-сессиясының төрағасы,
облыстық мәслихат хатшысы
Н. Байқадамов

О внесении изменения в решение Кызылординского областного маслихата от 10 февраля 2016 года № 346 "О предоставлении бесплатного или льготного проезда гражданам, проживающим в Кызылординской области, за пределы населенного пункта на лечение за счет бюджетных средств"
Решение Кызылординского областного маслихата от 12 февраля 2018 года № 182. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 5 марта 2018 года № 6184. Утратило силу решением Кызылординского областного маслихата от 19 апреля 2019 года № 310
Сноска. Утратило силу решением Кызылординского областного маслихата от 19.04.2019 № 310 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 9 Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года "О здоровье народа и системе здравоохранения" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского областного маслихата от 10 февраля 2016 года № 346 "О предоставлении бесплатного или льготного проезда гражданам, проживающим в Кызылординской области, за пределы населенного пункта на лечение за счет бюджетных средств" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5405, опубликовано 22 марта 2016 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", информационно - правовая система "Әділет" от 21 апреля 2016 года) следующие изменение:
пункт 2 указанного решения изложить в следущей редакции:
"2. Возмещение стоимости проезда в оба конца больного и лица сопровождающего на лечение и (или) консультации производится при наличии справки врачебно-консультативной комиссии по медицинским показаниям государственным учреждением "Управление здравоохранения Кызылординской области" и (или) государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Кызылординский областной консультативно-диагностический центр" управления здравоохранения Кызылординской области:".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель внеочередной 18 сессии
Кызылординского областного маслихата,
секретарь областного маслихата
Н. Байкадамов