Мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушыны айқындау туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 1308 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 желтоқсанда № 6641 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 2021 жылғы 1 қарашадағы № 396 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 01.11.2021 № 396 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - Қызылорда облысы әкімдігінің 09.12.2020 № 148 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Мемлекеттік сатып алуды жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 648 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 12590 нөмірімен тіркелген) сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қызылорда облысының мемлекеттік сатып алу басқармасы" мемлекеттік мекемесі мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушы болып айқындалсын.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы әкімдігінің 09.12.2020 № 148 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
2. "Қызылорда облысының мемлекеттік сатып алу басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары Қ.Д. Ысқақовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев

Об определении единого организатора государственных закупок
Постановление акимата Кызылординской области от 29 декабря 2018 года № 1308. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 29 декабря 2018 года № 6641. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 1 ноября 2021 года № 396
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 01.11.2021 № 396 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок - в редакции постановления акимата Кызылординской области от 09.12.2020 № 148 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с приказом Министра финансов Республики Казахстан от 11 декабря 2015 года № 648 "Об утверждении Правил осуществления государственных закупок" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 12590) акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить единым организатором государственных закупок государственное учреждение "Управление государственных закупок Кызылординской области.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления акимата Кызылординской области от 09.12.2020 № 148 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
2. Государственному учреждению "Управление государственных закупок Кызылординской области" в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Искакова К.Д.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев