"2018-2020 жылдарға арналған кент және ауылдық округтер бюджеттері туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы №132-20/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2018 жылғы 28 тамыздағы № 185-30/1 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 10 қыркүйекте № 6425 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған кент және ауылдық округтер бюджеттері туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 132-20/1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2017 жылғы 26 желтоқсанда №6088 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 8 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағының 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 2 028 697,8 мың теңге, оның ішінде:
Тасбөгет кенті 876 670,0 мың теңге;
Белкөл кенті 197 538,6 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі 93 089,0 мың теңге;
Ақсуат ауылдық округі 340 017,5 мың теңге;
Қызылжарма ауылдық округі 213 962,1 мың теңге;
Қарауылтөбе ауылдық округі 78 349,1 мың теңге;
Қызылөзек ауылдық округі 55 807,0 мың теңге;
Қосшыңырау ауылдық округі 173 264,5 мың теңге.
Салықтық түсімдер – 123 150,0 мың теңге, оның ішінде:
Тасбөгет кенті 72 360,0 мың теңге;
Белкөл кенті 15 500,0 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі 3 500,0 мың теңге;
Ақсуат ауылдық округі 8 500,0 мың теңге;
Қызылжарма ауылдық округі 10 900,0 мың теңге;
Қарауылтөбе ауылдық округі 2 870,0 мың теңге;
Қызылөзек ауылдық округі 5 050,0 мың теңге;
Қосшыңырау ауылдық округі 4 470,0 мың теңге.
Салықтық емес түсімдер – 16 131,9 мың теңге, оның ішінде:
Тасбөгет кенті 2 000,0 мың теңге;
Белкөл кенті 6 069,7 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі 290,0 мың теңге;
Ақсуат ауылдық округі 3 991,5 мың теңге;
Қызылжарма ауылдық округі 2 919,1 мың теңге;
Қарауылтөбе ауылдық округі 356,1 мың теңге;
Қызылөзек ауылдық округі 255,0 мың теңге;
Қосшыңырау ауылдық округі 250,5 мың теңге.
Трансферттер түсімі – 1 889 415,9 мың теңге, оның ішінде:
Тасбөгет кенті 802 310,0 мың теңге;
Белкөл кенті 175 968,9 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі 89 299,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 21 декабря 2017 года №132-20/1 "О бюджетах поселков и сельских округов на 2018-2020 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 28 августа 2018 года № 185-30/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 10 сентября 2018 года № 6425. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городcкого маслихата от 21 декабря 2017 года № 132-20/1 "О бюджетах поселков и сельских округов на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6088 от 26 декабря 2017 года, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 8 января 2018 года) следующие изменения:
подпункт 1) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 2 028 697,8 тысяч тенге, в том числе:
поселок Тасбогет 876 670,0 тысяч тенге;
пселок Белкол 197 538,6 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма 93 089,0 тысяч тенге;
сельский округ Ақсуат 340 017,5 тысяч тенге;
сельский округ Кызылжарма 213 962,1 тысяч тенге;
сельский округ Карауылтобе 78 349,1 тысяч тенге;
сельский округ Кызылозек 55 807,0 тысяч тенге;
сельский округ Косшынырау 173 264,5 тысяч тенге.
Налоговые поступления – 123 150,0 тысяч тенге, в том числе:
поселок Тасбогет 72 360,0 тысяч тенге;
поселок Белкол 15 500,0 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма 3 500,0 тысяч тенге;
сельский округ Ақсуат 8 500,0 тысяч тенге;
сельский округ Кызылжарма 10 900,0 тысяч тенге;
сельский округ Карауылтобе 2 870,0 тысяч тенге;
сельский округ Кызылозек 5 050,0 тысяч тенге;
сельский округ Косшынырау 4 470,0 тысяч тенге.
Неналоговые поступления – 16 131,9 тысяч тенге, в том числе:
поселок Тасбогет 2 000,0 тысяч тенге;
поселок Белкол 60 69,7 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма 290,0 тысяч тенге;
сельский округ Ақсуат 3 991,5 тысяч тенге;
сельский округ Кызылжарма 2 919,1 тысяч тенге;
сельский округ Карауылтобе 356,1 тысяч тенге;
сельский округ Кызылозек 255,0 тысяч тенге;
сельский округ Косшынырау 250,5 тысяч тенге.
Поступления трансфертов – 1 889 415,9 тысяч тенге, в том числе:
поселок Тасбогет 802 310,0 тысяч тенге;
поселок Белкол 175 968,9 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма 89 2995,0 тысяч тенге;

Ақсуат ауылдық округі 327 526,0 мың теңге;
Қызылжарма ауылдық округі 200 143,0 мың теңге;
Қарауылтөбе ауылдық округі 75 123,0 мың теңге;
Қызылөзек ауылдық округі 50 502,0 мың теңге;
Қосшыңырау ауылдық округі 168 544,0 мың теңге."
Аталған шешімнің 1-тармағының 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 2 028 697,8 мың теңге, оның ішінде:
Тасбөгет кенті 876 670,0 мың теңге;
Белкөл кенті 197 538,6 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі 93 089,0 мың теңге;
Ақсуат ауылдық округі 340 017,5 мың теңге;
Қызылжарма ауылдық округі 213 962,1 мың теңге;

сельский округ Ақсуат 327 526,0 тысяч тенге;
сельский округ Кызылжарма 200 143,0 тысяч тенге;
сельский округ Карауылтобе 75 123,0 тысяч тенге;
сельский округ Кызылозек 50 502,0 тысяч тенге;
сельский округ Косшынырау 168 544,0 тысяч тенге."
Подпункт 2) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"2) расходы – 2 028 697,8 тысяч тенге, в том числе:
поселок Тасбогет 876 670,0 тысяч тенге;
поселок Белкол 197 538,6 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма 93 089,0 тысяч тенге;
сельский округ Ақсуат 340 017,5 тысяч тенге;
сельский округ Кызылжарма 213 962,1 тысяч тенге;

Қарауылтөбе ауылдық округі 78 349,1 мың теңге;
Қызылөзек ауылдық округі 55 807,0 мың теңге;
Қосшыңырау ауылдық округі 173 264,5 мың теңге."
Аталған шешімнің 1-8 қосымшалары осы шешімнің 1-8 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қызылорда қалалық мәслихатының кезектен
тыс ХХХ сессиясының төрағасы
Ә. НАҚЫП
Қызылорда қалалық мәслихатының
хатшысы
Р. БУХАНОВА

сельский округ Карауылтобе 78 349,1 тысяч тенге;
сельский округ Кызылозек 55 807,0 тысяч тенге;
сельский округ Косшынырау 173 264,5 тысяч тенге."
Приложения 1-8 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1-8 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действия с 1 января 2018 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной ХХХ сессии
Кызылординского городского маслихата
Ә. НАҚЫП
Секретарь Кызылординского городского
маслихата
Р. БУХАНОВА