"Арал ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" Арал аудандық мәслихатының 2015 жылғы 30 қыркүйектегі №249 шешімінің күшін жою туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 ақпандағы № 137 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 16 наурызда № 6208 болып тіркелді
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Арал ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауылшаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының мөлшерлемелері және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" Арал аудандық мәслихатының 2015 жылғы 30 қыркүйектегі № 249 шешімінің (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 05 қарашасында №5211 болып тіркелген, аудандық "Толқын" газетінің 2015 жылғы 11 қарашасындағы №87 санында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енргізіледі.
Арал аудандық мәслихатының кезектен
тыс жиырма екінші сессиясының төрағасы
Б.Прекеев
Арал аудандық мәслихатының хатшысы Д.Мадинов

О признании утратившим силу решения Аральского районного маслихата от 30 сентября 2015 года №249 "О повышенииставок земельного налога и ставок единогоземельного налога на неиспользуемые земли сельскохозяйственного назначения по Аральскому району"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 28 февраля 2018 года № 137. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 16 марта 2018 года № 6208
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 25 декабря 2017 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Аральского районного маслихата от 30 сентября 2015 года № 249 "О повышении ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Аральскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5211 от 05 ноября 2015 года, опубликовано в районной газете "Толқын" от 11 ноября 2015 года №87) .
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель внеочередной двадцать второй
сессии Аральского районного маслихата
Б.Прекеев
Секретарь районного Аральского
районного маслихата
Д.Мадинов