"Әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау Қағидаларын бекіту туралы" Арал аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 тамыздағы № 97 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 тамыздағы № 180 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 қыркүйекте № 6437 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 ақпандағы № 13 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 12.02.2021 № 13 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 23 тармағына және "Әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау Қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 қаулысына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Арал аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 тамыздағы № 97 "Әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау Қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5963 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 3 қазанда жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
Аталған шешіммен бекітілген әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау Қағидаларында:
2-тармақтың 9) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"9) уәкілетті ұйым – "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамының Қызылорда облысы бойынша филиалы Арал аудандық бөлімі (бұдан әрі - Бөлім)";
8-тармақтың 3 абзацы жаңа редакцияда жазылсын:
"колледж және жалпы білім беретін мектептен кейін "Бакалавр" академиялық дәрежесін алу үшін – жылына бір рет, 392 айлық есептік көрсеткіштен артық емес;";
10-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"10. Әлеуметтік көмекті тағайындағаннан кейін уәкілетті орган мен әлеуметтік көмек алушы арасында екі жақты келісім шарт жасалады.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Арал аудандық мәслихатының кезектен
тыс жиырма тоғызыншы сессиясының
төрағасы
Д. Жалғасбаев
Арал аудандық мәслихатының хатшысы Д. Мадинов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қызылорда облысының жұмыспен
қамтуды үйлестіру және әлеуметтік
бағдарламалар басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
____________________ Т.Дүйсебаев

О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата от 28 августа 2017 года № 97 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 27 августа 2018 года № 180. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 25 сентября 2018 года № 6437. Утратило силу решением Аральского районного маслихата Кызылординской области от 12 февраля 2021 года № 13
Сноска. Утратило силу решением Аральского районного маслихата Кызылординской области от 12.02.2021 № 13 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата от 28 августа 2017 года № 97 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5963, опубликовано 3 октября 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан, утвержденных указанным решением:
9) подпункт пункта 2 изложить в новой редакции:
"9) уполномоченная организация" – Аральский районный отдел филиала некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация" "Правительство для граждан" по Кызылординской области (далее - Отдел)";
3 абзац пункта 8 изложить в новой редакции:
"для получения академической степени "Бакалавр" после общеобразовательной школы и колледжа – раз в год не более 392 месячных расчетных показателей;";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. После назначения социальной помощи, между уполномоченным органом и получателем социальной помощи заключается двухсторонний договор.".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель внеочередной двадцать
девятой сессии Аральского
Д. Жалгасбаев
Секретарь Аральского районного
маслихата районного маслихата
Д.Мадинов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Управление координации
занятости и социальных программ
Кызылординской области"
_______________ Т.Дуйсебаев

27 тамыз 2018 жыл.

27 августа 2018 года.