2018 жылы өткізілетін бірыңғай мемлекеттік сатып алулардың кейбір мәселелері туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 26 қаңтардағы № 12 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 6 ақпанда № 6161 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 4 желтоқсандағы Заңына сәйкес Қазалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Тапсырыс берушілер үшін "Қазалы ауданының мемлекеттік сатып алу бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі мемлекеттік сатып алудың бірыңғай ұйымдастырушысы болып айқындалсын.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 21.05.2018 № 89 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Осы қаулының қосымшасына сәйкес мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді бірыңғай ұйымдастырушы орындайтын тауарлар, жұмыстар, көрсетілетін қызметтер айқындалсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазалы ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы Ә. Жарылқағанов
Қазалы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 26 қаңтардағы №12 қаулысына қосымша
Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді бірыңғай ұйымдастырушы орындайтын тауарлар, жұмыстар, көрсетілетін қызметтер
Атауы
1.
Тауарлар:
1)
Сұйық отын (оларды сатып алуға бөлінген қаржы тиісті қаржы жылына арналған республикалық бюджет туралы заңмен белгіленген айлық есептік көрсеткіштің он мың еселенген мөлшерінен асқан жағдайда)
2.
Жұмыстар:
1)
Қызылорда облысы Қазалы ауданы Басықара елді мекеніндегі электр желілерін ағымдағы жөндеу жұмыстары
3.
Көрсетілетін қызметтер:
1)
"Жеңіс" саябағын күзет қызметімен қамтамасыз ету

О некоторых вопросах проведения единых государственных закупок в 2018 году
Постановление акимата Казалинского района Кызылординской области от 26 января 2018 года № 12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 6 февраля 2018 года № 6161.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года "О государственных закупках" акимат Казалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить коммунальное государственное учреждение "Отдел государственных закупок Казалинского района" единым организатором государственных закупок для заказчиков.
Сноска. Пункт 1 – в редакции постановления акимата Казалинского района Кызылординской области от 21.05.2018 № 89 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
2. Определить товары, работы, услуги организация и проведение государственных закупок которых выполняются единым организатором закупок, согласно приложению к настоящему постановлению.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Казалинского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района
А. Жарылкаганов
Приложение к постановлению акимата Казалинского района от 26 января 2018 года №12
Товары, работы, услуги организация и проведение государственных закупок которые выполняются единым организатором государственных закупок
Наименование
1.
Товары
1)
Жидкое топливо (при сумме, выделенной бюджетом для закупки в случае превышения десяти тысячекратного размера месячного расчетного показателя, установленного на соответствующий финансовый год законом о республиканском бюджете)
2.
Работы
1)
Работы по текущему ремонту электролинии населенного пункта Басыкара Казалинского района Кызылординской области
3.
Услуги
1)
Услуги по обеспечению охранной службы парка "Женис"