Қазалы ауданы бойынша салық салу объектісінің аймаққа бөлу коэффициентiн бекіту туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 31 мамырдағы № 100 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 маусымда № 6347 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 5 маусымдағы № 102 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 05.06.2020 № 102 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).

Об утверждении коэффициента зонирования объекта налогообложения по Казалинскому району
Постановление акимата Казалинского района Кызылординской области от 31 мая 2018 года № 100. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 25 июня 2018 года № 6347. Утратило силу постановлением акимата Казалинского района Кызылординской области от 5 июня 2020 года № 102
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Казалинского района Кызылординской области от 05.06.2020 № 102 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).

"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 529 - бабының 6 тармағына сәйкес Қазалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазалы ауданы бойынша салық салу объектісінің аймаққа бөлу коэффициенті осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазалы ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.

В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодексом Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) акимат Казалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить коэффициент зонирования налогообложения объекта по Казалинскому району согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Казалинского района.