Жер салығынының мөлшерлемелері туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 10 шілдедегі № 178 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 24 шілдеде № 6390 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 15 маусымдағы № 195 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 15.06.2022 № 195 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандығы Кодексінің 509-бабының 5-тармағына, 704-бабының 3-тармағына "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауылшаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелері бес есеге арттырылсын.
2. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауылшаруашылығы мақсатындағы жерлерге біріңғай жер салығының мөлшерлемелері бес есеге арттырылсын.
3. Қармақшы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 3 наурыздағы "Жер салығының базалық мөлшерлемелері туралы" № 74 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5775 нөмерімен тіркелген, 2017 жылғы 11 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және осы шешімнің 2-тармағы 2020 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болады.
Қармақшы аудандық
мәслихатының кезекті
23-сессиясының төрағасы ___________Ғ.Ұзақбаев
Қармақшы аудандық
мәслихатының хатшысы ___________М.Наятұлы
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қызылорда облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Қармақшы ауданы бойынша
Мемлекеттік кірістер басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Қ.Сүлейменов ________________
"10" шілде 2018 жыл

О ставках земельного налога
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 10 июля 2018 года № 178. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области24 июля 2018 года № 6390. Утратило силу решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 15 июня 2022 года № 195
Сноска. Утратило силу решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 15.06.2022 № 195 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 509, пунктом 3 статьи 704 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)", подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить в пять раз базовые ставки земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения.
2. Повысить в пять раз ставки единого земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения.
3. Признать утратившим силу решение Кармакшинского районного маслихата от 3 марта 2017 года № 74 "О базовых ставок земельного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5775, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 11 апреля 2017 года).
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования и пункт 2 данного решения действует до 1 января 2020 года.
Председатель очередной
23-сессии Кармакшинского
районного маслихата ____________ Ғ.Ұзақбаев
Секретарь Кармакшинского
районного маслихата ___________ М.Наятұлы
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Управление государственных доходов
по Кармакшинскому району Департамента
государственных доходов по Кызылординской области"
К. Сулейменов_______________
"10" июль 2018 год