2019 жылы өткізілетін бірыңғай мемлекеттік сатып алулардың кейбір мәселелері туралы
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 18 қыркүйектегі № 798 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 қыркүйекте № 6440 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 10 қаңтардағы № 886 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 10.01.2019 № 886 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 4 желтоқсандағы Заңының 8-бабының 1-тармағының 3) тармақшасына сәйкес Қармақшы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О некоторых вопросах проведения единых государственных закупок в 2019 году
Постановление Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 18 сентября 2018 года № 798. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 27 сентября 2018 года № 6440. Утратило силу постановлением Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 10 января 2019 года № 886
Сноска. Утратило силу постановлением Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 10.01.2019 № 886 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 3) пункта 1 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года "О государственных закупках" акимат Кармакшинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. "Қармақшы ауданының мемлекеттік сатып алу бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі тапсырыс берушілер үшін мемлекеттік сатып алудың бірыңғай ұйымдастырушысы болып айқындалсын.
2. Осы қаулының қосымшасына сәйкес мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді мемлекеттік сатып алудың бірыңғай ұйымдастырушысы орындайтын тауарлар, жұмыстар, көрсетілетін қызметтер айқындалсын.
3. "Қармақшы ауданының мемлекеттік сатып алу бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің басшысы заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.

1. Определить коммунальное государственное учреждение "Отдел государственных закупок Кармакшинского района" единым организатором государственных закупок для заказчиков.
2. Определить товары, работы, услуги, организация и проведение государственных закупок которых выполняются единым организатором государственных закупок, согласно приложению к настоящему постановлению.
3. Руководителю коммунального государственного учреждения "Отдел государственных закупок Кармакшинского района" в установленном законом порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.

4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қармақшы ауданы әкімінің орынбасары Ә.Қошалақовқа жүктелсін.
5. Осы қаулы 2019 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қармақшы ауданының әкімі С.Мақашов
Қармақшы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы "18" қыркүйектегі № 798 қаулысына қосымша
Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді мемлекеттік сатып алудың бірыңғай ұйымдастырушысы орындайтын тауарлар, жұмыстар, көрсетілетін қызметтер
Атауы
1.
Тауарлар:
1.1.
Қатты отын (көмір) және сұйық отын (дизельді отын).
2.
Жұмыстар:
2.1.
Аудандық бюджеттік бағдарлама әкімшілерінің бюджет қаражаты есебінен іске асырылатын объектілерді салу немесе реконструкциялау;
2.2.
Аудандық бюджеттік бағдарлама әкімшілерінің бюджет қаражаты есебінен іске асырылатын автомобиль жолдарын салу.
3.
Көрсетілетін қызметтер:
3.1.
Аудандық бюджеттік бағдарлама әкімшілерінің бюджет қаражаты есебінен іске асырылатын көрсетілетін қызметтер (республикалық бюджет туралы заңмен тиісті қаржы жылына белгіленген айлық есептік көрсеткіштің төрт мың еселенген мөлшерінен асқан кезде).

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кармакшинского района Кошалакова А.
5. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2019 года и подлежит официальному опубликованию.
Аким Кармакшинского района С.Макашов
Приложение к постановлению акимата Кармакшинского района № 798 от "18" сентября 2018 года
Товары, работы, услуги, организация и проведение государственных закупок которых выполняются единым организатором государственных закупок
Наименование
1.
Товары:
1.1.
Твердое топливо (уголь) и жидкое топливо (дизельное топливо).
2.
Работы:
2.1.
Строительство или реконструкция объектов реализуемых за счет средств администраторов районных бюджетных программ.
2.2.
Строительство автомобильных работ за счет средств администраторов районных бюджетных программ.
3.
Услуги:
3.1.
Услуги, предоставляемые за счет средств администраторов районных бюджетных программ (при повышении четыре тысячи кратного месячного расчетного показателя, установленного на соответствующий финансовый год законом о республиканском бюджете).