Қармақшы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 27 сәуірдегі "Салық салу объектісінің бірлігіне тіркелген салықтық базалық ставкаларының мөлшерін белгілеу туралы" №26 шешімінің күшін жою туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 1 қазандағы № 202 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 қазанда № 6447 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 50-бабының 2-тармағына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қармақшы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 27 сәуірдегі "Салық салу объектісінің бірлігіне тіркелген салықтық базалық ставкаларының мөлшерін белгілеу туралы" № 26 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 10-5-183 нөмірімен тіркелген, аудандық "Қармақшы таңы" газетінің 2012 жылғы 29 мамырда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық мәслихатының
кезекті 25-сессиясының төрағасы
Д.Буханов
Қармақшы аудандық мәслихатының
хатшысы
М.Наятұлы
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қызылорда облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Қармақшы ауданы бойынша
Мемлекеттік кірістер басқармасы"
республикалық мемлекеттік мекемесінің
басшысы Қ.Сүлейменов
"01" қазан 2018 жыл

О признании утратившим силу решения Кармакшинского районного маслихата "Об установлении единых ставок фиксированного налога на единицу объекта налогообложения" от 27 апреля 2012 года №26
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 1 октября 2018 года № 202. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 5 октября 2018 года № 6447
В соответствии с пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Кармакшинского районного маслихата "Об установлении единых ставок фиксированного налога на единицу объекта налогообложения" от 27 апреля 2012 года № 26 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 10-5-183, опубликовано в районном газете "Қармақшы таңы" от 29 мая 2012 года).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель очередной 25 –сессии
Кармакшинского районного маслихата
Д.Буханов
Секретарь Кармакшинского районного
маслихата
М.Наятұлы
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных доходов
по Кармакшинскому району Департамента
государственных доходов по Кызылординской области"
К.Сулейменов
"01" октября 2018 года