Қармақшы ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын, тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 23 қазандағы № 205 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 26 қазанда № 6482 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 26 қарашадағы № 108 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 26.11.2021 № 108 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының Экологиялық кодексі" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы кодексінің 19-1 бабының 1) және 2) тармақшаларына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қармақшы ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің 1- қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Қармақшы ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтер осы шешімнің 2- қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. "Тұрмыстық қатты қалдықтарды әкету тарифін бекіту туралы" Қармақшы ауданы мәслихатының 2014 жылғы 14 шілдедегі № 203 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4735 нөмірімен тіркелген, аудандық "Қармақшы таңы" газетінің 2014 жылғы 2 тамызда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық мәслихатының
кезектен тыс 26-сессиясының төрағасы
Б.Нысанбаев
Қармақшы аудандық мәслихатының
хатшысы
М.Наятұлы
Қармақшы аудандық мәслихатының
2018 жылғы "23" қазандағы
№ 205 шешіміне 1 қосымша
Қармақшы ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілуі мен жинақталу нормалары

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по Кармакшинскому району
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 23 октября 2018 года № 205. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 октября 2018 года № 6482. Утратило силу решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 26 ноября 2021 года № 108
Сноска. Утратило силу решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 26.11.2021 № 108 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктами 1) и 2) статьи 19-1 кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года "Экологический кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Кармакшинскому району согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Утвердить тарифы на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по Кармакшинскому району согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Признать утратившим силу решение Кармакшинского районного маслихата от 14 июля 2014 года № 203 "Об утверждении тарифа на вывоз твердых бытовых отходов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4735, опубликовано в районном газете "Қармақшы таңы" от 2 августа 2014 года).
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной 26-сессии
Кармакшинского районного маслихата
Б.Нысанбаев
Секретарь Кармакшинского районного
маслихата
М.Наятұлы
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
"23" октября 2018 года № 205
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Кармакшинскому району