Жалағаш аудандық мәслихатының кейбір нормативтік құқықтық шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 ақпандағы № 21-6 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 наурызда № 6195 болып тіркелді
“Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және “Құқықтық актілер туралы” Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі Заңына сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жалағаш аудандық мәслихатының келесі нормативтік құқықтық шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
“Бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 маусымдағы № 4-9 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5567 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 30 шілдеде “Жалағаш жаршысы” газетінде және 2016 жылғы 10 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкiнде жарияланған);
“Жер салығының мөлшерлемелері туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2016 жылғы 30 қыркүйектегі № 7-2 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5630 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 04 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкiнде және 2016 жылғы 05 қарашада “Жалағаш жаршысы” газетінде жарияланған).
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш аудандық мәслихатының
21-сессиясының төрағасы
А. БЕКЖАНОВ
Жалағаш аудандық
мәслихатының хатшысы
М. ЕСПАНОВ

О признании утратившими силу некоторых нормативных правовых решений Жалагашского районного маслихата
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 28 февраля 2018 года № 21-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 13 марта 2018 года № 6195
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” и Законом Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года “О правовых актах” Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующих нормативных правовых решений Жалагашского районного маслихата:
решение Жалагашского районного маслихата от 29 июня 2016 года № 4-9 “Об установлении единых ставок фиксированного налога” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5567, опубликовано 30 июля 2016 года в газете “Жалағаш жаршысы” и 10 августа 2016 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
решение Жалагашского районного маслихата от 30 сентября 2016 года № 7-2 “О ставках земельного налога” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5630, опубликовано 04 ноября 2016 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и 05 ноября 2016 года в газете “Жалағаш жаршысы”).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель 21-сессии Жалагашского
районного маслихата
БЕКЖАНОВ А.
Секретарь Жалагашского
районного маслихата
ЕСПАНОВ М.