“Тез бұзылуға бейім заттай дәлелдемелерді сақтайтын ұйымды айқындау туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 11 мамырдағы №94 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 27 тамыздағы № 183 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 3 қыркүйекте № 6420 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 8 маусымдағы № 61 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 08.06.2020 № 61 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
“Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2тармағына және “Құқықтық актілер туралы” Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 50-бабының 2-тармағына сәйкес Жалағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. “Тез бұзылуға бейім заттай дәлелдемелерді сақтайтын ұйымды айқындау туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 11 мамырдағы № 94 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5517 болып тіркелген, 2016 жылғы 28 мамырда “Жалағаш жаршысы” газетінде және 2016 жылғы 20 маусымда “Әділет” ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
“Қазақстан Республикасының Қылмыстық-процестік кодексі” Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 4 шілдедегі кодексінің 221-бабының төртінші бөлігіне сәйкес Жалағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ: ”
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
“1. Қылмыстық істер бойынша тез бұзылуға бейім заттай дәлелдемелерді сақтайтын ұйым болып Жалағаш аудандық ветеринария бөлімінің “Жалағаш аудандық ветеринариялық станциясы” шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны айқындалсын.”;
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
“2. “Жалағаш аудандық ветеринария бөлімі” коммуналдық мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.”.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш ауданының әкімі Қ. Сәрсенбаев

О внесении изменений в постановление акимата Жалагашского района от 11 мая 2016 года №94 “Об определении организации для хранения вещественных доказательств, подвергающихся быстрой порче”
Постановление акимата Жалагашского района Кызылординской области от 27 августа 2018 года № 183. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 3 сентября 2018 года № 6420. Утратило силу постановлением акимата Жалагашского района Кызылординской области от 8 июня 2020 года № 61
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жалагашского района Кызылординской области от 08.06.2020 № 61 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” и пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года “О правовых актах” акимат Жалагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жалагашского района от 11 мая 2016 года № 94 “Об определении организации для хранения вещественных доказательств, подвергающихся быстрой порче” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5517, опубликовано 28 мая 2016 года в газете “Жалағаш жаршысы” и 20 июня 2016 года в информационно-правовой системе “Әділет”) следующие изменения:
преамбулу изложить в следующей редакции:
“В соответствии с четвертой частью статьи 221 кодекса Республики Казахстан от 4 июля 2014 года “Уголовно-процессуальный кодекс Республики Казахстан” акимат Жалагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:”;
пункт 1 изложить в следующей редакции:
“1. Определить организацией для хранения вещественных доказательств, подвергающихся быстрой порче по уголовным делам коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения “Жалагашская районная ветеринарная станция” Жалагашского районного отдела ветеринарии.”;
пункт 2 изложить в следующей редакции:
“2. Коммунальному государственному учреждению “Жалагашский районный отдел ветеринарии” принять меры, вытекающие из настоящего постановления.”.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Жалагашского района К. Сарсенбаев