“Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 2 наурыздағы №31 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 5 қыркүйектегі № 195 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 7 қыркүйекте № 6424 болып тіркелді
“Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2тармағына және “Құқықтық актілер туралы” Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 50-бабының 2-тармағына сәйкес Жалағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. “Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 2 наурыздағы № 31 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4910 болып тіркелген, 2015 жылғы 18 наурызда “Жалағаш жаршысы” газетінде және 2015 жылғы 30 наурызда “Әділет” ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен белгіленген барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарында:
реттік нөмері 2-жол жаңа редакцияда жазылсын:
“
2
Жалағаш кенті
Н.Мырзалиев көшесі №73 мекен-жайда орналасқан “Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының “Амбулаториялық-емханалық қызметі бар Жалағаш аудандық орталық ауруханасы” шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны ғимаратының алды
”.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш ауданының әкімі Қ. Сәрсенбаев
“КЕЛІСІЛДІ”
Жалағаш аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
______________ С.Әлиев
5 қыркүйек 2018 жыл

О внесении изменения в постановление акимата Жалагашского района от 2 марта 2015 года №31 “Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов”
Постановление акимата Жалагашского района Кызылординской области от 5 сентября 2018 года № 195. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 7 сентября 2018 года № 6424
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” и пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года “О правовых актах” акимат Жалагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жалагашского района от 2 марта 2015 года № 31 “Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4910, опубликовано 18 марта 2015 года в газете “Жалағаш жаршысы” и 30 марта 2015 года в информационно-правовой системе “Әділет”) следующее изменение:
в места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов, установленном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 2, изложить в новой редакции:
“
2
поселок Жалагаш
Перед зданием коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения “Жалагашская центральная районная больница с амбулаторно-поликлинической услугой” управления здравоохранения Кызылординской области”, расположенного по адресу улица Н.Мырзалиева №73
”.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Жалагашского района К. Сарсенбаев
“СОГЛАСОВАНО”
Председатель Жалагашской
районной избирательной
комиссии ____________ С.Алиев
5 сентября 2018 года