“Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Жалағаш ауданы бойынша жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 20 қарашадағы №244 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 2 қарашадағы № 252 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 қарашада № 6494 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 26 тамыздағы № 157 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 26.08.2021 № 157 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
“Құқықтық актілер туралы” Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 50-бабының 2-тармағына сәйкес Жалағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. “Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Жалағаш ауданы бойынша жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 20 қарашадағы № 244 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміндегі №6050 болып тіркелген, 2017 жылғы 11 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
“Жайылымдар туралы” Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 20 ақпандағы Заңының 9-бабы 1-тармағының 3) тармақшасына сәйкес Жалағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:”.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш ауданының әкімі Қ. Сәрсенбаев

О внесении изменения в постановление акимата Жалагашского района от 20 ноября 2017 года №244 “Об утверждении схемы пастбищеоборотов по Жалагашскому району на основании геоботанического обследования пастбищ”
Постановление акимата Жалагашского района Кызылординской области от 2 ноября 2018 года № 252. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 5 ноября 2018 года № 6494. Утратило силу постановлением акимата Жалагашского района Кызылординской области от 26 августа 2021 года № 157
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жалагашского района Кызылординской области от 26.08.2021 № 157 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года “О правовых актах” акимат Жалагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жалагашского района от 20 ноября 2017 года № 244 “Об утверждении схемы пастбищеоборотов по Жалагашскому району на основании геоботанического обследования пастбищ” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №6050, опубликован 11 декабря 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующее изменение:
преамбулу изложить в следующей редакции:
“В соответствии с подпунктом 3) пунктом 1 статьи 9 Закона Республики Казахстан от 20 февраля 2017 года “О пастбищах” акимат Жалагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:”.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Жалагашского района К. Сарсенбаев