Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 289 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 желтоқсанда № 6600 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 26 тамыздағы № 157 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 26.08.2021 № 157 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата Жалагашского района Кызылординской области от 21 декабря 2018 года № 289. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 27 декабря 2018 года № 6600. Утратило силу постановлением акимата Жалагашского района Кызылординской области от 26 августа 2021 года № 157
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жалагашского района Кызылординской области от 26.08.2021 № 157 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).

“Қазақстан Республикасының Жер кодексі” Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы кодексінің 17-бабының 5-1) тармақшасына және 69-бабының 4-тармағының 2) тармақшасына сәйкес Жалағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жалағаш ауданында талшықты-оптикалық байланыс жүйесі желісін жүргізу мақсатында “SilkNetCom” жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне жер учаскесін пайдалану үшін жер учаскелерін жер пайдаланушылардан алып қоймай үш жыл мерзімге осы қаулының қосымшасына сәйкес қауымдық сервитут белгіленсін.

В соответствии с подпунктом 5-1) статьи 17 и подпунктом 2) пункта 4 статьи 69 кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года “Земельный кодекс Республики Казахстан” акимат Жалагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут товариществу с ограниченной ответственностью “SilkNetCom” сроком на три года без изъятия земельных участков у землепользователей для использования земельного участка в целях прокладки волоконно-оптической линии связи в Жалагашском районе согласно приложению к настоящему постановлению.