Көшені қайта атау туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы Қаракеткен ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 23 қазандағы № 20 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 8 қарашада № 6500 болып тіркелді
“Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы” Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабы 4) тармақшасына және облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 9 тамыздағы №3 қорытындысына сәйкес Қаракеткен ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаракеткен ауылдық округінің Қаракеткен ауылындағы Привокзальный көшесі "Иіркөл" көшесі болып қайта аталсын.
2. Шешімнің орындалуын бақылау “Қаракеткен ауылдық округі әкімінің аппараты” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жетекші маманы Е.Нурмахановқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қаракеткен ауылдық округінің әкімі Қ. Өлментай

О переименовании улицы
Решение акима сельского округа Каракеткен Жалагашского района Кызылординской области от 23 октября 2018 года № 20. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 8 ноября 2018 года № 6500
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года “Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан” и заключением областной ономастической комиссии от 9 августа 2018 года №3 аким сельского округа Каракеткен РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Привокзальный на улицу "Иіркөл" в селе Каракеткен сельского округа Каракеткен.
2. Контроль за исполнением решения возложить на ведущего специалиста коммунального государственного учреждения “Аппарат акима сельского округа Каракеткен” Нурмаханова Е.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Каракеткен К. Олментай