Жаңақорған аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2018 жылғы 23 сәуірдегі № 221 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 3 мамырда № 6282 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Жаңақорған аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған аудандық мәслихатының
кезекті ХХІ cессиясының төрағасы
Н.Қалжанов
Жаңақорған аудандық
мәслихатының хатшысы
Е.Ильясов
Жаңақорған аудандық мәслихатының 2018 жылғы 23 сәуірдегі №221 шешіміне қосымша
Жаңақорған аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Жер салығының мөлшерлемелері туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2017 жылғы 18 сәуірдегі № 05-16/111 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5826 нөмірімен тіркелген, 2017 жылғы 16 мамырында Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің Эталондық бақылау банкінде жарияланған);
2. "Жер салығының мөлшерлемелері туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2017 жылғы 11 мамырдағы № 05-16/126 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5854 нөмірімен тіркелген, 2017 жылғы 14 маусымында Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің Эталондық бақылау банкінде жарияланған);
3. "Жер салығының мөлшерлемелері туралы" аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 11 мамырдағы №05-16/126 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2017 жылғы 8 тамыздағы № 05-16/150 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5938 нөмірімен тіркелген, 2017 жылғы 18 тамызында Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің Эталондық бақылау банкінде жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых решений Жанакорганского районного маслихата
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 23 апреля 2018 года № 221. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 3 мая 2018 года № 6282
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторых решений Жанакорганского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель очередной ХХІ сессии
Жанакорганского районного маслихата
Н.Калжанов
Секретарь Жанакорганского
районного маслихата
Е. Ильясов
Приложение к решеню Жанакорганского районного маслихата от 23 апреля 2018 года №221
Перечень утративших силу некоторых решений Жанакорганского районного маслихата
1. Решение Жанакорганского районного маслихата от 18 апреля 2017 года № 05-16/111 "О ставках земельного налога" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5826, опубликовано в Эталонном кантрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 16 мая 2017 года);
2. Решение Жанакорганского районного маслихата от 11 мая 2017 года № 05-16/126 "О ставках земельного налога" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5854, опубликовано в Эталонном кантрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 14 июня 2017 года);
3. Решение Жанакорганского районного маслихата от 8 августа 2017 года № 05-16/150 "О внесении изменения в решение районного маслихата от 11 мая 2017 года №05-16/126 "О ставках земельного налога" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5938, опубликовано в Эталонном кантрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 18 августа 2017 года);