Жаңақорған ауданында салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициентiн бекіту туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 30 қарашадағы № 680 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 24 желтоқсанда № 6576 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 10 шілдедегі № 204 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 10.07.2020 № 204 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Кодексінің 529-бабы 6тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Жаңақорған ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жаңақорған ауданында салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенті осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Жаңақорған ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жаңақорған ауданының әкімі Ғ. Әміреев
"Келісілді"
"Қазақстан Республикасы Қаржы
Министрлігі Мемлекеттік кірістер
комитеті Қызылорда облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Жаңақорған ауданы бойынша
Мемлекеттік кірістер басқармасы"
республикалық мемлекеттік мекемесінің
басшысы
__________________Б. Ниеталиев

Об утверждении коэффициента зонирования, учитывающего месторасположение объекта налогообложения по Жанакорганскому району
Постановление Жанакорганского районного акимата Кызылординской области от 30 ноября 2018 года № 680. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 24 декабря 2018 года № 6576. Утратило силу постановлением Жанакорганского районного акимата Кызылординской области от 10 июля 2020 года № 204
Сноска. Утратило силу постановлением Жанакорганского районного акимата Кызылординской области от 10.07.2020 № 204 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Жанакорганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объектов налогообложения по Жанакорганскому району согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Жанакорганского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2019 года и подлежит официальному опубликованию.
Аким Жанакорганского района Ғ. Әміреев
"Согласовано"
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных доходов
по Жанакорганскому району
Департамента государственных доходов
по Кызылординской области Комитета
государственных доходов Министерства
финансов Республики Казахстан"
____________________ Б. Ниеталиев