Сырдария ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 желтоқсандағы № 258 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 24 желтоқсанда № 6577 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2022 жылғы 11 тамыздағы № 158 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 11.08.2022 № 158 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).

Об утверждении норм образавания и накопления коммунальных отходов по Сырдарьинскому району
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 20 декабря 2018 года № 258. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 24 декабря 2018 года № 6577. Утратило силу решением Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 11 августа 2022 года № 158
Сноска. Утратило силу решением Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 11.08.2022 № 158 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).

"Қазақстан Республикасының Экологиялық кодексi" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы кодексiнiң 19-1 бабының 1) тармақшасына және "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сырдария ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.

В соответствии с подпунктом 1) статьи 19-1 кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года "Экологический кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Сырдарьинскому району согласно приложению.

2. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихаттың кезекті 31
сессиясының төрағасы:
Б.Есназар
Аудандық мәслихаттың хатшысы: Е.Әжікенов
Сырдария аудандық мәслихатының
2018 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 258 шешіміне қосымша
Сырдария ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 10.04.2019 № 297 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
1 есептік бірлікке
жылдық нормасы, текше метр
1
2
3
4
1.
Жайлы және жайлы емес үйлер
1 тұрғын

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель очередной 31 сессии
районного маслихата:
Б.Есназар
Секретарь районного маслихата: Е.Ажикенов
Приложение к решению Сырдарьинского районного маслихата от 20 декабря 2018 года №258
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Сырдарьинскому району
Сноска. Приложение – в редакции решения Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 10.04.2019 № 297 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
Объекты накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма на 1 расчетную единицу, кубический метр
1
2
3
4
1.
Дома благоустроенные и неблагоустроенные
1 житель