Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Қызылорда облысы Шиелі ауданы Ақтоған ауылдық округінің әкімінің 2018 жылғы 4 қазандағы № 02-1/7 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 8 қазанда № 6449 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі ауданы Ақтоған ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 4 ақпандағы № 02-1/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі ауданы Ақтоған ауылдық округі әкімінің 04.02.2019 № 02-1/4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабының 3тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1-бабының 7) тармақшасына және "Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы министрлiгi ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Шиелі аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының 2018 жылғы 07 қыркүйектегі № 09-06-515 санды ұсынысына сәйкес Ақтоған ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шиелі ауданының Ақтоған ауылдық округі Досбол датқа ауылы "Мұхит" шаруа қожалығының уақ малдарының арасында бруцеллез ауруының анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Ақтоған ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің бас маманы Г.Жүзбаеваға жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтоған ауылдық округі әкімінің
міндетін атқарушы
Е.Ахметов

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима сельского округа Актоган Шиелийского района Кызылординской области от 4 октября 2018 года № 02-1/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 8 октября 2018 года № 6449. Утратило силу решением акима сельского округа Актоган Шиелийского района Кызылординской области от 4 февраля 2019 года № 02-1/4
Сноска. Утратило силу решением акима сельского округа Актоган Шиелийского района Кызылординской области от 04.02.2019 № 02-1/4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7 статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-саниттарного инспектора государственного учреждения "Шиелийская районная территориальная инспекция" Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 07 сентября 2018 года № 09-06-515 аким сельского округа Актоган РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия в связи с возникновением заболевания бруцеллеза среди мелкого скота в крестьянского хозяйства "Мухит" села Досбол датқа сельского округа Актоган Шиелийского района.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Актоган" Г.Жузбаевой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
сельского округа Актоган
Е.Ахметов