Маңғыстау облысы әкімдігінің 2017 жылғы 24 сәуірдегі № 89 "Маңғыстау облысының коммуналдық меншігіне бюджет қаражаты есебінен салынған мүлікті қабылдау және оны әрі қарай пайдалану қағидасын бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2018 жылғы 9 сәуірдегі № 58 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 3 мамырда № 3588 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы әкімдігінің 2021 жылғы 7 қазандағы № 246 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 07.10.2021 № 246 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылдың 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" заңдарына сәйкес облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2017 жылғы 24 сәуірдегі № 89 "Маңғыстау облысының коммуналдық меншігіне бюджет қаражаты есебінен салынған мүлікті қабылдау және оны әрі қарай пайдалану қағидасын бекіту туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3353 болып тіркелген, 2017 жылғы 18 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
9 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. Коммуналдық мүлікті жергілікті мемлекеттік басқарудың бір деңгейінен екіншісіне беру Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы "Мемлекеттік мүлік туралы" Заңымен реттеледі".
2. "Маңғыстау облысының қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (М.Б.Альбекова) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын, Маңғыстау облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ш. Л. Илмұханбетоваға жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Е. Тоғжанов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Маңғыстау облысы қаржы басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
________________Альбекова М.Б.

О внесении изменений в постановление акимата Мангистауской области от 24 апреля 2017 года № 89 "Об утверждении Правил приема имущества в коммунальную собственность Мангистауской области, построенного за счет бюджетных средств и дальнейшее его использование"
Постановление акимата Мангистауской области от 9 апреля 2018 года № 58. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 3 мая 2018 года № 3588. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 7 октября 2021 года № 246
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 07.10.2021 № 246 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мангистауской области от 24 апреля 2017 года № 89 "Об утверждении Правил приема имущества в коммунальную собственность Мангистауской области, построенного за счет бюджетных средств, и дальнейшее его использование" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3353, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 18 мая 2017 года) следующие изменение:
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Передача коммунального имущества из одного уровня местного государственного управления в другой регулируется Законом Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе".
2. Государственному учреждению "Управление финансов Мангистауской области" (Альбекова М.Б.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации, размещение на интернет-ресурсе акимата Мангистауской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Ильмуханбетову Ш.Л.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Е.Тугжанов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Управление финансов Мангистауской области"
________________Альбекова М.Б.

"9" сәуір 2018 жыл.

"9" апреля 2018 года.