Жаңаөзен қаласы аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2018 жылғы 14 маусымдағы № 21/270 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 2 шілдеде № 3676 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2020 жылғы 24 тамыздағы № 47/528 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 24.08.2020 № 47/528 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 546 бабына сәйкес, Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Жаңаөзен қаласы аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері белгіленсін.
2. Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2016 жылғы 7 шілдедегі 4/52 "Қызметін Жаңаөзен қаласында жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3130 болып тіркелген, 2016 жылғы 19 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жаңаөзен қалалық мәслихатының әлеуметтік - экономикалық даму, бюджет, құрылыс, өнеркәсіп, тұрғын үй және коммуналдық шаруашылығы, көлік және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Е.Өтеев).
4. "Жаңаөзен қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы А.Ермұханов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
5. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, қалалық мәслихат хатшысы С. Мыңбай
"КЕЛІСІЛДІ"
"Жаңаөзен қалалық кәсіпкерлік
және ауыл шаруашылығы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Ж.Бекова ___________________
14 маусым 2018 жыл
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Мемлекеттік кірістер
комитеті Маңғыстау облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Жаңаөзен қаласы бойынша мемлекеттік
кірістер басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Е.Утеев ___________________
14 маусым 2018 жыл
Жаңаөзен қалалық мәслихатының
2018 жылғы 14 маусымдағы
№ 21/270 шешіміне
қосымша
Жаңаөзен қаласы аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері
Салық салу объектілерінің атауы
Салық салу объектісінің бірлігі
Тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерле мелері (айлық есептік көрсеткіштермен)
1
Бір ойыншымен ойын өткізуге арналған, ұтыссыз ойын автоматы
әрбір ойын автоматына
1,5
2
Біреуден артық ойыншылардың қатысуымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
әрбір ойын автоматына
1,5
3
Ойын өткізу үшін пайдаланатын дербес компьютер
әрбір компьютерге
1
4
Ойын жолы
әрбір жолға
6
5
Карт
әрбір картқа
4
6
Бильярд үстелі
әрбір үстелге
5
7
Астана және Алматы қалаларын және арнайы аймақты қоспағанда, уәкілетті ұйымның елді мекенде орналасқан айырбастау пункті
әрбір айырбастау пунктіне
15

Об установлении единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории города Жанаозен
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 14 июня 2018 года № 21/270. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 2 июля 2018 года № 3676. Утратило силу решением Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 24 августа 2020 года № 47/528
Сноска. Утратило силу решением Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 24.08.2020 № 47/528(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 546 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории город Жанаозен, согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение Жанаозенского городского маслихата от 7 июля 2016 года 4/52 "Об установлении единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность в городе Жанаозен" (зарегистировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3130, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" от 19 августа 2016 года).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жанаозенского городского маслихата по вопросам социально - экономическое развития, бюджета, строительства, промышленности, жилищное и коммунальное хозяйства, транспорта и предпринимательства (председатель комиссии Е.Утеев).
4. Государственному учреждению "Аппарат Жанаозенского городского маслихата" (руководитель аппарата А.Ермуханов) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии, секретарь городского маслихата Мынбай С.
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Жанаозенский городской
отдел предпринимательства и сельского хозяйства"
Ж.Бекова ________________
14 июнь 2018 год
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по городу Жанаозен
департамента государственных доходов
по Мангистауской области Комитета
государственных доходов Министерства
финансов Республики Казахстан"
Е.Утеев ________________
14 июнь 2018 год
Приложение
к решению Жанаозенского городского
маслихата от 14 июня 2018 года № 21/270
Единые ставки фиксированного налога для всех  налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории города Жанаозен
Наименование объекта налогообложения
Единица объекта налогообложения
Единые ставки фиксированного налога (в месячных расчетных показателях)
1
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком
за каждый игровой автомат
1,5
2
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока
за каждый игровой автомат
1,5
3
Персональный компьютер, используемый для проведения игры
за каждый компьютер
1
4
Игровая дорожка
за каждую дорожку
6
5
Карт
за каждый карт
4
6
Бильярдный стол
за каждый стол
5
7
Обменный пункт уполномоченной организации, расположенный в населенном пункте, за исключением городов Астана и Алматы и специальной зоны
за каждого обменного пункта
15