Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 26 желтоқсандағы №20/156 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 қарашадағы № 27/231 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 6 желтоқсанда № 3723 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 қарашадағы №21/259 "Облыстық мәслихаттың 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 15/173 "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3718 болып тіркелген) сәйкес, Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 26 желтоқсандағы №20/156 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3504 болып тіркелген, 2018 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет сәйкесінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 744 092,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 843 525,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 15 569,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 20 884,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 6 864 113,6 мың теңге;
2) шығындар – 9 770 983,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 123 638,8 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 162 855,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 39 216,2 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -150 530,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 150 530,2 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Облыстық бюджеттен 2018 жылға аудандық бюджетке 5 185 474,6 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені қаперге алынсын.";
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2018 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдың бюджеттеріне 310 258,0 мың теңге сомасында субвенция бөлінетіндігі ескерілсін, оның ішінде:

О внесении изменений в решение районного маслихата от 26 декабря 2017 года №20/156 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 30 ноября 2018 года № 27/231. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 6 декабря 2018 года № 3723
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Мангистауского областного маслихата от 12 ноября 2018 года №21/259 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 13 декабря 2017 года №15/173 "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3718), Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 26 декабря 2017 года №20/156 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3504, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 15 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 744 092,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 843 525,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 15 569,6 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 20 884,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 6 864 113,6 тысяч тенге;
2) затраты – 9770983,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 123 638,8 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 162 855,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 39 216,2 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства– 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -150 530,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 150 530,2 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Принять к сведению, что из областного бюджета на 2018 год в районный бюджет выделена субвенция в сумме 5 185 474,6 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Учесть, что из районного бюджета на 2018 год в бюджеты села выделяется субвенция в сумме 310 258,0 тысяч тенге, в том числе:

Бейнеу ауылы – 275 659,0 мың теңге;
Боранқұл ауылы – 13 340,0 мың теңге;
Ақжігіт ауылы – 21 259,0 мың теңге.";
7 тармақта:
екінші абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге – 57 000,0 мың теңге;";
үшінші абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс бойынша кеңесшілер мен ассистенттерді енгізуге – 4 090,0 мың теңге;";
төртінші абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға – 22 965,0 мың теңге; ";
сегізінші абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"Ұлттық тесттен өткен және бастауыш, негізгі жалпы орта білім беру бағдарламаларын жүзеге асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша төлем – 28 970,0 мың теңге;";
тоғызыншы абзац алынып тасталсын.

село Бейнеу - 275 659,0 тысяч тенге;
село Боранкуль - 13 340,0 тысяч тенге;
село Акжигит - 21 259,0 тысяч тенге.";
в пункте 7:
абзац второй изложить в новой редакции:
"на выплату государственной адресной социальной помощи – 57 000,0 тысяч тенге;";
абзац третий изложить в новой редакции:
"на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения – 4 090,0 тысяч тенге;";
абзац четвертый изложить в новой редакции:
"на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012–2018 годы – 22 965,0 тысяч тенге;";
абзац восьмой изложить в новой редакции:
"доплата за квалификацию педогогического мастерства учителям, прошедшим национальный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования – 28 970,0 тысяч тенге;";
девятый абзац исключить.

2. "Бейнеу аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (Ж.Оспанов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Көрсетілген шешімнің 1 – қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
4. Осы шешімнің орындалысын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ.Әбілшеевке жүктелсін.

2. Государственному учреждению "Аппарат Бейнеуского районного маслихата" (Ж.Оспанов) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.
3. Приложения 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района К.Абилшееву.

2. Шығындар
9 770 983,6
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
524 896,0
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
25 810,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
25 810,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
219 723,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
219 723,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
125 749,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
125 749,0
Сам ауылдық округі әкімінің аппараты
20 331,0
Тұрыш ауылы әкімінің аппараты
17 654,0
Төлеп ауылы әкімінің аппараты
17 811,0
Сыңғырлау ауылы әкімінің аппараты
18 106,0
Есет ауылы әкімінің аппараты
18 282,0
Сарға ауылы әкімінің аппараты
19 628,0
Тәжен ауылы әкімінің аппараты
13 937,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1 215,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 215,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
21 751,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 751,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
42 439,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42 439,0
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
26 170,0
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 170,0
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
17 215,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 215,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
44 824,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44 824,0
02
Қорғаныс
7 577,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
7 577,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар

2. Затраты
9 770 983,6
01
Государственные услуги общего характера
524 896,0
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
25 810,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
25 810,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
219 723,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
219 723,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
125 749,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
125 749,0
Аппарат акима Самского сельского округа
20 331,0
Аппарат акима села Турыш
17 654,0
Аппарат акима села Толеп
17 811,0
Аппарат акима села Сынгырлау
18 106,0
Аппарат акима села Есет
18 282,0
Аппарат акима села Сарга
19 628,0
Аппарат акима села Тажен
13 937,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1 215,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 215,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
21 751,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
21 751,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
42 439,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
42 439,0
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
26 170,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
26 170,0
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
17 215,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
17 215,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
44 824,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
44 824,0
02
Оборона
7 577,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
7 577,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности