Қарақия ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы
Маңғыстау облысы Қарақия ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 19 ақпандағы № 51 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 7 наурызда № 3538 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Қарақия ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № 255 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Қарақия ауданы әкімдігінің 15.12.2020 № 255 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 10 шілдедегі №592 "Қазақстан Республикасының ішкі нарығын жеміс-көкөніс өнімінен молықтыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысына және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушысының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 2 "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген), Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2017 жылғы 31 мамырдағы №358 "Тамақ өнімдерінің көтерме және бөлшек сауда объектілеріне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар" санитариялық қағидаларын бекіту туралы"" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №15689 болып тіркелген) бұйрықтарына сәйкес, Қарақия ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қарақия ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары бекітілсін.
2. "Қарақия аудандық кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Н.Жұбаназаров) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Қарақия ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 14 маусымдағы № 178 "Қарақия ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3080 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 20 шілдеде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Каракиянского района
Постановление акимата Каракиянского района Мангистауской области от 19 февраля 2018 года № 51. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 7 марта 2018 года № 3538. Утратило силу постановлением акимата Каракиянского района Мангистауской области от 15 декабря 2020 года № 255
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Каракиянского района Мангистауской области от 15.12.2020 № 255 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Закон Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 июля 2007 года № 592 "О мерах по насыщению внутреннего рынка Республики Казахстан плодоовощной продукцией" и приказами исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11148), Министра здравоохранения Республики Казахстан от 31 мая 2017 года №358 "Об утверждении санитарных правил Санитарно-эпидемиологические требования к объектам оптовой и розничной торговли пищевой продукцией" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актах за № 15689) акимат Каракиянского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории Каракиянского района, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Каракиянский районный отдел предпринимательства и промышленности" (Н.Жубаназаров) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Каракиянского района от 14 июня 2016 года № 178 "Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Каракиянского района" (опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" от 20 июля 2016 года, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3080).

4. Осы қаулының орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкімнің міндетін атқарушы Қ. Беков
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қарақия аудандық жер қатынастары, сәулет
және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Таубаев Алпысбай Бурханович
19 ақпан 2018 жыл.
"Қарақия аудандық кәсіпкерлік
және өнеркәсіп бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Жұбаназаров Нұржан Өтепбергенұлы
19 ақпан 2018 жыл.
"Қарақия аудандық тұрғын үй коммуналдық
шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы
Абилов Баймурат Кубейевич
19 ақпан 2018 жыл.
"Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
министрлігі Қоғамдық денсаулық сақтау комитеті
Маңғыстау облысы қоғамдық денсаулық сақтау
департаментінің Қарақия аудандық қоғамдық
денсаулық сақтау басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Есмурзаева Қолғанат Қазмолдақызы
19 ақпан 2018 жыл.
"Маңғыстау облысының ішкі істер департаменті
Қарақия ауданының ішкі істер бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
Қалаубай Жангабыл Бекмолдаевич
19 ақпан 2018 жыл.
Қарақия ауданы әкiмдiгiнiң
2018 жылғы 19 ақпандағы
№ 51 қаулысына қосымша
Қарақия ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары

4. Контроль за исполнением настоящего постановления оставляю за собой.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима К. Беков
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Каракиянский районный отдел земельных
отношений, архитектуры и градостроительства"
Таубаев Алпысбай Бурханович
19 февраля 2018 год.
Руководитель государственного учреждения
"Каракиянский районный отдел
предпринимательства и промышленности"
Жубаназаров Нуржан Утепбергенович
19 февраля 2018 год.
Руководитель государственного учреждения
"Каракиянский районный отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского
транспорта и автомобильных дорог"
Абилов Баймурат Кубейевич
19 февраля 2018 год.
Руководитель Республиканского государственного
учреждения "Каракиянское районное управление
охраны общественного здоровья Департамента охраны
общественного здоровья Мангистауской области
Комитета охраны общественного здоровья
Министерства здравоохранения Республики Казахстан"
Есмурзаева Колканат Казмолдаевна
19 февраля 2018 год.
Начальник государственного учреждения
"Отдел внутренних дел Каракиянского района
Департамента внутренних дел Мангистауской области"
Калаубай Жангабыл Бекмолдаевич
19 февраля 2018 год.
Приложение к постановлению
акимата Каракиянского района
от 19 февраля 2018 года
№ 51
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории Каракиянского района

Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді - Маңғыстау облысы Қарақия ауданы әкімдігінің 28.05.2018 № 124 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Сауда орындарының орналасқан жері
Сауда орындарының түрі
Сауда орындарының саны
Сауда орындарының көлемі (шаршы метр)
Құрық ауылы
1
"Алишер" орталық базарының оңтүстік шығыс жағынан 10 метр
Автодүкендер немесе шатырлар
7

Сноска. Приложение с изменениями, внесенными постановлением акимата Каракиянского района Мангистауской области от 28.05.2018 № 124 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Местонахождение торговых мест
Вид торговых мест
Количество торговых мест
Площадь торговых мест (квадратный метр)
село Курык
1
10 метров с юго восточной стороны центрального рынка "Алишер"
с автолавок или с палаток
7