Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 3 қаңтардағы №18/233 "2018-2020 жылдарға арналған ауыл, ауылдық округтер бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 4 маусымдағы № 24/289 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 26 маусымда № 3670 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Мұнайлы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 мамырдағы № 23/278 "Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 17/220 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3624 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Мұнайлы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 3 қаңтардағы № 18/233 "2018-2020 жылдарға арналған ауыл, ауылдық округтер бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3525 болып тіркелген, 2018 жылғы 30 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған ауыл, ауылдық округ бюджеттері тиісінше қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін 1, 2, 3, 4, 5, 6 және 7 қосымшаларға сәйкес, мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 2 906 106,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 189 381,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 20 346,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша–0 теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2 696 379,0 мың теңге.
2) шығындар – 2 906 106,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге.
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2018 жылға арналған ауыл, ауылдық округ бюджеттерінде аудандық бюджеттен ауыл, ауылдық округ бюджеттеріне 2 696 379,0 мың теңге көлемінде субвенция мен ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
Атамекен ауылдық округіне – 389 798,0 мың теңге;
Басқұдық ауылдық округіне – 457 767,0 мың теңге;
Батыр ауылдық округіне – 335 233,0 мың теңге;
Баянды ауылына – 206 052,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 3 января 2018 года №18/233 "О бюджете сел, сельских округов на 2018-2020 годы"
Решение Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 4 июня 2018 года № 24/289. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 26 июня 2018 года № 3670
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Мунайлинского районного маслихата от 25 мая 2018 года № 23/278 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 17/220 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3624), Мунайлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 3 января 2018 года № 18/233 "О бюджете сел, сельских округов на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3525, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 30 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"1. Утвердить бюджет сел, сельских округов на 2018-2020 год согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 и 7 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 906 106,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 189 381,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 20 346,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 2 696 379,0 тысяч тенге;
2) затраты – 2 906 106,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге.
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Учесть, что в бюджете сел, сельских округов на 2018 год из районного бюджета в бюджеты сел, сельских округов предусмотрены субвенции и текущие целевые трансферты в сумме 2 696 379,0 тысяч тенге, в том числе:
Сельский округ Атамекен – 389 798,0 тысяч тенге;
Сельский округ Баскудык – 457 767,0 тысяч тенге;
Сельский округ Батыр – 335 233 ,0 тысяч тенге;
Село Баянды – 206 052,0 тысяч тенге;

Даулет ауылдық округіне – 233 462,0 мың теңге;
Қызылтөбе ауылдық округіне – 408 464,0 мың теңге;
Маңғыстау ауылына – 665 603,0 мың теңге.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық бюджет комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Б. Сүлейменов).
3. "Мұнайлы аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы А. Жанбуршина) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

Сельский округ Даулет – 233 462,0 тысяч тенге;
Сельский округ Кызылтобе – 408 464,0 тысяч тенге;
Село Мангистау – 665 603,0 тысяч тенге.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на бюджетную комиссию района (председатель комисии Б.Сулейменов).
3. Государственному учреждению "Аппарат Мунайлинского районного маслихата" (руководитель аппарата А. Жанбуршина) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.