Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 3 қаңтардағы №18/233 "2018-2020 жылдарға арналған ауыл, ауылдық округтер бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 33/357 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 желтоқсанда № 3754 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Мұнайлы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 10 желтоқсандағы №32/342 "Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы №17/220 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3735 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Мұнайлы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 3 қаңтардағы №18/233 "2018-2020 жылдарға арналған ауыл, ауылдық округтер бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3525 болып тіркелген, 2018 жылғы 30 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2018 жылға арналған ауыл, ауылдық округ бюджеттері 1, 2, 3, 4, 5, 6 және 7 қосымшаларға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 2 915 518,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 138 410,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 20 655,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша–0 теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2 756 452,6 мың теңге;
2) шығындар – 2 915 518,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге.";
2 тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2018 жылға арналған ауыл, ауылдық округ бюджеттерінде аудандық бюджеттен ауыл, ауылдық округ бюджеттеріне 2 756 452,6 мың теңге көлемінде субвенция мен ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
Атамекен ауылдық округіне – 397 243,0 мың теңге;
Басқұдық ауылдық округіне – 502 719,0 мың теңге;
Батыр ауылдық округіне – 335 233,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 3 января 2018 года №18/233 "О бюджете сел, сельских округов на 2018-2020 годы"
Решение Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 14 декабря 2018 года № 33/357. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 25 декабря 2018 года № 3754
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Мунайлинского районного маслихата от 10 декабря 2018 года №32/342 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 21 декабря 2017 года №17/220 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3735), Мунайлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 3 января 2018 года №18/233 "О бюджете сел, сельских округов на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3525, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 30 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сел, сельских округов на 2018 год согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 и 7 в следующих объемах:
1)доходы – 2 915 518,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 138 410,7 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 20 655,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 2 756 452,6 тысяч тенге;
2)затраты – 2 915 518,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Учесть, что в бюджете сел, сельских округов на 2018 год из районного бюджета в бюджеты сел, сельских округов предусмотрены субвенции и текущие целевые трансферты в сумме 2 756 452,6 тысяч тенге, в том числе:
cельский округ Атамекен – 397 243,0 тысяч тенге;
cельский округ Баскудык - 502 719,0 тысяч тенге;
cельский округ Батыр – 335 233,0 тысяч тенге;

Баянды ауылына – 206 052,0 мың теңге;
Даулет ауылдық округіне – 234 961,0 мың теңге;
Қызылтөбе ауылдық округіне – 409 817,6 мың теңге;
Маңғыстау ауылына – 670 427,0 мың теңге.".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық бюджет комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Б. Сүлейменов).
3. "Мұнайлы аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы А. Жанбуршина) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

cело Баянды – 206 052,0 тысяч тенге;
cельский округ Даулет – 234 961,0 тысяч тенге;
cельский округ Кызылтобе – 409 817,6 тысяч тенге;
cело Мангистау – 670 427,0 тысяч тенге.".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на бюджетную комиссию района (председатель комисии Б.Сулейменов).
3. Государственному учреждению "Аппарат Мунайлинского районного маслихата" (руководитель аппарата А. Жанбуршина) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.