Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 15 мамырдағы № 166 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 6 маусымда № 7818 болып тіркелді. Тақырып жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 14 сәуірдегі № 131 қаулысымен.
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 14.01.2021 № 11 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2015 жылғы 23 қарашадағы Қазақстан Республикасы Еңбек Кодексінің 18-бабы 2) тармақшасына, 139-бабының 9-тармағына сәйкес Арқалық қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 15.11.2019 № 399 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі айқындалсын.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 14.01.2021 № 11 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Арқалық қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 4 сәуірдегі № 112 "Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін және лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелерін жиырма бес пайызға жоғарылатуға құқығы бар әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6307 болып тіркелген, 2016 жылғы 31 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. "Арқалық қаласы әкімдігінің экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тіліндеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Республиқалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республиқалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;

Об определении перечня должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
Постановление акимата города Аркалыка Костанайской области от 15 мая 2018 года № 166. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 6 июня 2018 года № 7818. Заголовок – в редакции постановления акимата города Аркалыка Костанайской области от 14 апреля 2020 года № 131.
Сноска. Заголовок постановления - в редакции постановления акимата города Аркалыка Костанайской области от 14.01.2021 № 11 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) статьи 18, пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года акимат города Аркалыка ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула на казахском языке в новой редакции, текст на русском языке не меняется, постановлением акимата города Аркалыка Костанайской области от 15.11.2019 № 399 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Определить перечень должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, согласно приложению к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления акимата города Аркалыка Костанайской области от 14.01.2021 № 11 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Аркалыка от 4 апреля 2016 года № 112 "Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности и имеющих право на повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6307, опубликовано 31 мая 2016 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Государственному учреждению "Отдел экономики и бюджетного планирования акимата города Аркалыка" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін Арқалық қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Арқалық қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Арқалық қаласының әкімі А. Балғарин
КЕЛІСІЛДІ
Арқалық қалалық
мәслихатының хатшысы
__________ Г. Елтебаева
Арқалық қаласы әкімдігінің
2018 жылғы 15 мамырдағы
№ 166 қаулысына қосымша
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі
Ескерту. Қосымшаның тақырыбы жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 14.01.2021 № 11 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 15.11.2019 № 399 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 14.04.2020 № 131 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 14.01.2021 № 11 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
1. Денсаулық сақтау саласындағы мамандардың лауазымдары:
1) барлық мамандықтағы дәрігерлер;
2) акушер;
3) мейіргер;
4) кеңейтілген практика мейіргері;
5) зертханашы (медициналық);
6) фельдшер;
7) медициналық тіркеуші.
2. Әлеуметтік қамсыздандыру саласындағы мамандардың лауазымдары:
1) қарттар мен мүгедектерге күтім жасау жөніндегі әлеуметтік қызметкер;
2) психоневрологиялық аурулары бар мүгедек балалар мен 18-жастан асқан мүгедектерге күтім жасау жөніндегі әлеуметтік қызметкер.
3. Алып тасталды - Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 14.01.2021 № 11 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
4. Мәдениет саласындағы мамандардың лауазымдары:
1) облыстық маңызы бар қаланың мемлекеттік мекеме және мемлекеттік қазыналық кәсіпорын басшысы;
2) библиограф;
3) кітапханашы;
4) барлық атаудағы әдістемеші (негізгі қызметтер);
5) мәдени ұйымдастырушы (негізгі қызметтер);
6) музыкалық жетекші.
5. Спорт саласындағы мамандардың лауазымдары:

3) размещение настоящего постановления на интернет – ресурсе акимата города Аркалыка после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Аркалыка.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Аркалыка А. Балгарин
СОГЛАСОВАНО
Секретарь Аркалыкского
городского маслихата
__________ Г. Елтебаева
Приложение
к постановлению акимата
города Аркалыка
от 15 мая 2018 года № 166
Перечень должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
Сноска. Заголовок приложения - в редакции постановления акимата города Аркалыка Костанайской области от 14.01.2021 № 11 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Приложение – в редакции постановления акимата города Аркалыка Костанайской области от 15.11.2019 № 399 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); с изменениями, внесенными постановлениями акимата города Аркалыка Костанайской области от 14.04.2020 № 131 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 14.01.2021 № 11 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Должности специалистов в области здравоохранения:
1) врачи всех специальностей;
2) акушер (ка);
3) медицинская (ий) сестра (брат);
4) cестра/брат медицинская(ий) расширенной практики;
5) лаборант (медицинский);
6) фельдшер;
7) медицинский регистратор.
2. Должности специалистов в области социального обеспечения:
1) социальный работник по уходу за престарелыми и инвалидами;
2) социальный работник по уходу за детьми-инвалидами и инвалидами старше 18 лет с психоневрологическими заболеваниями.
3. Исключен постановлением акимата города Аркалыка Костанайской области от 14.01.2021 № 11 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. Должности специалистов в области культуры:
1) руководитель государственного учреждения и государственного казенного предприятия города областного значения;
2) библиограф;
3) библиотекарь;
4) методист всех наименований (основных служб);
5) культорганизатор (основных служб);
6) музыкальный руководитель.
5. Должности специалистов в области спорта:

1) әдіскер.
6. Алынып тасталды - Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 14.04.2020 № 131 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

1) методист.
6. Исключен - постановлением акимата города Аркалыка Костанайской области от 14.04.2020 № 131 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).