Мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 182 "Лисаков қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2018 жылғы 13 ақпандағы № 206 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 22 ақпанда № 7526 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 182 "Лисаков қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 7455 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Лисаков қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4864316,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2108427,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 22201,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 38852,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2694836,0 мың теңге;
2) шығындар – 4976014,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -25107,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу – 25107,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -86591,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 86591,0 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 3-1-тармағымен толықтырылсын:
"3-1. 2018 жылға арналған Лисаков қаласының бюджетінде мынадай көлемдерде нысаналы трансферттерді қайтару көзделгені ескерілсін:
республикалық бюджетке 166,9 мың теңге сомасында;
облыстық бюджетке 20002,6 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2018 жылға арналған Лисаков қаласы әкімдігінің резерві 22012,5 мың теңге сомасында бекітілсін, оның ішінде:
қала аумағында табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін төтенше резерв – 5000,0 мың теңге;
қаланың жергілікті атқарушы органының шұғыл шығындарға арналған резерві – 17012,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2018 жылға арналған Лисаков қаласының бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 21 декабря 2017 года № 182 "О бюджете города Лисаковска на 2018-2020 годы"
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 13 февраля 2018 года № 206. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 22 февраля 2018 года № 7526. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2017 года № 182 "О бюджете города Лисаковска на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7455, опубликовано 17 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Лисаковска на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 4864316,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2108427,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 22201,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 38852,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 2694836,0 тысяч тенге;
2) затраты – 4976014,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -25107,0 тысяч тенге, в том числе:
погашение бюджетных кредитов – 25107,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -86591,0 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 86591,0 тысяча тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Учесть, что в бюджете города Лисаковска на 2018 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в следующих объемах:
в республиканский бюджет в сумме 166,9 тысяч тенге;
в областной бюджет в сумме 20002,6 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить резерв акимата города Лисаковска на 2018 год в сумме 22012,5 тысяч тенге, в том числе:
чрезвычайный резерв для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории города – 5000,0 тысяч тенге;
резерв местного исполнительного органа города на неотложные затраты – 17012,5 тысяч тенге.";
пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Учесть, что в бюджете города Лисаковска на 2018 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета, в том числе:

сандық білім беру инфрақұрылымын құруға 5582,0 мың теңге сомасында;
Лисаков қаласының мемлекеттік-жекешелік әріптестігі есебінен мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында 210 орынға арналған "Болашақ" балабақшасында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 58272,0 мың теңге сомасында;
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде мобильді орталықтардағы оқуды қосқанда еңбек нарығында сұранысқа ие кәсіптер және дағдылар бойынша жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға 13453,0 мың теңге сомасында;
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға беру) бойынша шығыстарды өтеуге 633,0 мың теңге сомасында;
Лисаков қаласы "Қалалық мәдениет және спорт орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимаратын күрделі жөндеуге 50000,0 мың теңге сомасында;
"Россия" мәдениет үйі" жедел басқару құқығындағы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимаратын күрделі жөндеуге 21500,0 мың теңге сомасында;
"Тын - Целина 2018" облыстық спартакиадасына арналған сахналық реквизиттер сатып алуға, мәдени-бұқаралық іс-шараларды дайындауға және өткізуге 42288,0 мың теңге сомасында;
"Тын - Целина 2018" жыл сайынғы облыстық спартакиадасын өткізу үшін спорттық жарақ пен спорттық мүкәммал сатып алуға 27782,0 мың теңге сомасында;
жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізуге 84,0 мың теңге сомасында;
Лисаков қаласының жолдарын жөндеуге 305000,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның төрағасы А. Яценко
Қалалық мәслихат хатшысының
міндетін атқарушы
И. Неявко
КЕЛІСІЛДІ
"Лисаков қаласы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
___________ Ш. Бекмухамедова
Мәслихаттың
2018 жылғы 13 ақпандағы
№ 206 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2017 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 182 шешіміне 1-қосымша
Лисаков қаласының 2018 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер

на создание цифровой образовательной инфраструктуры в сумме 5582,0 тысячи тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования за счет государственно-частного партнерства города Лисаковска детского сада "Болашак" на 210 мест в сумме 58272,0 тысячи тенге;
на краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям и навыкам, включая обучение в мобильных центрах, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы в сумме 13453,0 тысячи тенге;
на возмещение расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы в сумме 633,0 тысячи тенге;
на капитальный ремонт здания государственного коммунального казенного предприятия "Городской центр культуры и спорта" города Лисаковска в сумме 50000,0 тысяч тенге;
на капитальный ремонт здания государственного коммунального казенного предприятия на праве оперативного управления "Дом культуры "Россия" в сумме 21500,0 тысяч тенге;
на приобретение сценических реквизитов, подготовку и проведение культурно-массовых мероприятий, посвященных областной спартакиаде "Тын - Целина 2018" в сумме 42288,0 тысяч тенге;
на приобретение спортивной экипировки и спортивного инвентаря для проведения ежегодной областной спартакиады "Тын - Целина 2018" в сумме 27782,0 тысячи тенге;
на проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных в сумме 84,0 тысячи тенге;
на ремонт дорог города Лисаковска в сумме 305000,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель внеочередной сессии А. Яценко
Исполняющий обязанности
секретаря городского маслихата
И. Неявко
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата города Лисаковска"
______________ Ш. Бекмухамедова
Приложение 1
к решению маслихата
от 13 февраля 2018 года № 206
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2017 года № 182
Бюджет города Лисаковска на 2018 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы