Лисаков қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2018 жылғы 7 ақпандағы № 201 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 ақпанда № 7552 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Лисаков қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Кезектен тыс сессияның төрағасы А. Яценко
Қалалық мәслихат хатшысының
міндетін атқарушы И. Неявко
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Мемлекеттік кірістер
комитеті Қостанай облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Лисаков қаласы бойынша Мемлекеттік
кірістер басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
___________________ Ф. Сариев
2018 жылғы "7" ақпан
Мәслихаттың
2018 жылғы 7 ақпандағы
№ 201 шешіміне
қосымша
Лисаков қалалық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Мәслихаттың 2009 жылғы 23 сәуірдегі № 169 "Бірыңғай тіркелген салықтың мөлшерлемелерін белгілеу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-4-143 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 11 маусымда "Лисаковская новь" газетінде жарияланған).
2. Мәслихаттың 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 384 "Мәслихаттың 2009 жылғы 23 сәуірдегі № 169 "Бірынғай тіркелген салықтың ставкаларын белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6148 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 11 ақпанда "Лисаковская новь" газетінде жарияланған).
3. Мәслихаттың 2011 жылғы 1 сәуірдегі № 418 "Жер салығының базалық ставкаларын түзету туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-4-183 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 7 сәуірде "Лисаковская новь" газетінде жарияланған).
4. Мәслихаттың 2015 жылғы 18 тамыздағы № 338 "Мәслихаттың 2011 жылғы 1 сәуірдегі № 418 "Жер салығының базалық ставкаларын түзету туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5874 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 6 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
5. Мәслихаттың 2016 жылғы 17 наурыздағы № 425 "Мәслихаттың 2011 жылғы 1 сәуірдегі № 418 "Жер салығының базалық мөлшерлемелерін түзету туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6245 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 12 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых решений Лисаковского городского маслихата
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 7 февраля 2018 года № 201. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 февраля 2018 года № 7552
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Лисаковского городского маслихата согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной сессии А. Яценко
Исполняющий обязанности секретаря городского маслихата И. Неявко
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по городу Лисаковску
Департамента государственных
доходов по Костанайской области
Комитета государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан"
_____________ Ф. Сариев
"7" февраля 2018 года
Приложение
к решению маслихата
от 7 февраля 2018 года
№ 201
Перечень признанных утратившими силу некоторых решений Лисаковского городского маслихата
1. Решение маслихата от 23 апреля 2009 года № 169 "Об установлении единых ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-4-143, опубликовано 11 июня 2009 года в газете "Лисаковская новь").
2. Решение маслихата от 21 декабря 2015 года № 384 "О внесении изменений в решение маслихата от 23 апреля 2009 года № 169 "Об установлении единых ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6148, опубликовано 11 февраля 2016 года в газете "Лисаковская новь").
3. Решение маслихата от 1 апреля 2011 года № 418 "О корректировке базовых ставок земельного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-4-183, опубликовано 7 апреля 2011 года в газете "Лисаковская новь").
4. Решение маслихата от 18 августа 2015 года № 338 "О внесении изменений в решение маслихата от 1 апреля 2011 года № 418 "О корректировке базовых ставок земельного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5874, опубликовано 6 октября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
5. Решение маслихата от 17 марта 2016 года № 425 "О внесении изменений в решение маслихата от 1 апреля 2011 года № 418 "О корректировке базовых ставок земельного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6245, опубликовано 12 апреля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").