Әкімнің 2011 жылғы 15 қарашадағы № 5 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімінің 2018 жылғы 12 қазандағы № 1 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 15 қарашада № 8089 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 23-бабына сәйкес, ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Әкімнің 2011 жылғы 15 қарашадағы № 5 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-4-192 болып тіркелген, 2011 жылғы 21 қарашада "Лисаковская новь" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Лисаков қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің Қостанай облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
3) осы шешімді мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Лисаков қаласы аумағында таратылатын мерзімді баспасөз басылымдарында ресми жариялау үшін жолдауды;
4) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Лисаков қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Лисаков қаласы әкімінің аппарат басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Лисаков қаласының әкімі А. Исмағұлов
КЕЛІСІЛДІ
Лисаков аумақтық сайлау
комиссиясының төрайымы
______________ В. Сычева
Әкімнің
2018 жылғы 12 қазандағы
№ 1 шешіміне қосымша
Әкімнің
2011 жылғы 15 қарашадағы
№ 5 шешіміне қосымша
Президент, Парламент Мәжілісі және мәслихаттары депутаттарының сайлауын өткізу кезінде Лисаков қаласында, Октябрь кентінде, Красногор ауылында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелері
№ 111 сайлау учаскесi
Лисаков қаласының шекараларында: 6-шағын аудан, үйлер: 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 7-шағын аудан, үйлер: 4, 7, 8, 9, 48, 11-шағын аудан, үйлер: 17, 18, 19.
№ 112 сайлау учаскесi

О внесении изменения в решение акима от 15 ноября 2011 года № 5 "Об образовании избирательных участков"
Решение акима города Лисаковска Костанайской области от 12 октября 2018 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 15 ноября 2018 года № 8089
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима от 15 ноября 2011 года № 5 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-4-192, опубликовано 21 ноября 2011 года в газете "Лисаковская новь") следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Лисаковска" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Костанайской области;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории города Лисаковска;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата города Лисаковска после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Лисаковска.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Лисаковска А. Исмагулов
СОГЛАСОВАНО
Председатель Лисаковской
территориальной избирательной
комиссии
________________ В. Сычева
Приложение
к решению акима
от 12 октября 2018 года № 1
Приложение
к решению акима
от 15 ноября 2011 года № 5
Избирательные участки для проведения голосования и подсчета голосов в городе Лисаковске, поселке Октябрьский, селе Красногорское при проведении выборов Президента, депутатов Мажилиса Парламента и маслихатов
Избирательный участок № 111
В границах города Лисаковска: микрорайон 6, дома: 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, микрорайон 7, дома: 4, 7, 8, 9, 48, микрорайон 11, дома: 17, 18, 19.
Избирательный участок № 112

Лисаков қаласының шекараларында: 6-шағын аудан, үйлер: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 53, 11-шағын аудан, үйлер: 5, 6, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 29.
№ 113 сайлау учаскесi
Лисаков қаласының шекараларында: 6-шағын аудан, үйлер: 12, 13, 15, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 6а шағын аудан, үйлер: 3, 5, 6, 8.
№ 114 сайлау учаскесi
Октябрь кентiнiң шекараларында: Абай, Алматы, Буденный, Горький 26-99, Набережный, Степной, Тобольский, Уральский, Целинный көшелерi.
№ 115 сайлау учаскесi
Красногор ауылының шекараларында.
№ 116 сайлау учаскесi
Лисаков қаласының шекараларында: 1-шағын аудан, үйлер: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 26, өнеркәсiп аймағы, үйлер: 1, 2, 3.
№ 117 сайлау учаскесi
Лисаков қаласының шекараларында: 1-шағын аудан, үйлер: 8,16а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 67, 69, 70, 71, 6а шағын аудан, үйлер: 1, 2.
№ 118 сайлау учаскесi
Лисаков қаласының шекараларында: 2-шағын аудан, үйлер: 14, 15, 17, 18, 21, 22, 26, 27.
№ 119 сайлау учаскесi
Лисаков қаласының шекараларында: 2-шағын аудан, үйлер: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10.
№ 120 сайлау учаскесi
Лисаков қаласының шекараларында: 3-шағын аудан, үйлер: 15, 16, 17, 18, 19, 20, 4-шағын аудан, үйлер: 9, 12, 13, 24, 34, 37.
№ 121 сайлау учаскесi
Лисаков қаласының шекараларында: 3-шағын аудан, үйлер: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 21, 22.
№ 122 сайлау учаскесi
Лисаков қаласының шекараларында: 4-шағын аудан, үйлер: 1, 2, 4, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 30, шағын аудандар: 12, 13, 13а, 14, 15, 23, 24.
№ 123 сайлау учаскесi
Лисаков қаласының шекараларында: 5-шағын аудан, үйлер: 4, 6, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 28а.
№ 124 сайлау учаскесi
Лисаков қаласының шекараларында: 5-шағын аудан, үйлер: 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 4-шағын аудан, үйлер: 5, 6, 7, 8.
№ 125 сайлау учаскесi
Лисаков қаласының шекараларында: 4-шағын аудан, үйлер: 10, 11, 14, 35, 36.
№ 126 сайлау учаскесi
Лисаков қаласының шекараларында: "Больничный городок" шағын ауданы.
№ 127 сайлау учаскесi
Октябрь кентiнiң шекараларында: Горный, Горький 1-25, Жастар, Омаров көшелерi, Майлин, Спортивный, Дудин тұйық көшелері.

В границах города Лисаковск: микрорайон 6, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 53, микрорайон 11, дома: 5, 6, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 29.
Избирательный участок № 113
В границах города Лисаковск: микрорайон 6, дома: 12, 13, 15, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, микрорайон 6а, дома: 3, 5, 6, 8.
Избирательный участок № 114
В границах поселка Октябрьский: улицы Абая, Алматинская, Буденного, Горького 26-99, Набережная, Степная, Тобольская, Уральская, Целинная.
Избирательный участок № 115
В границах села Красногорское.
Избирательный участок № 116
В границах города Лисаковск: микрорайон 1, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 26, промышленная зона, дома: 1, 2, 3.
Избирательный участок № 117
В границах города Лисаковск: микрорайон 1, дома: 8, 16а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 67, 69, 70, 71, микрорайон 6а, дома: 1, 2.
Избирательный участок № 118
В границах города Лисаковска: микрорайон 2, дома: 14, 15, 17, 18, 21, 22, 26, 27.
Избирательный участок № 119
В границах города Лисаковск: микрорайон 2, дома: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10.
Избирательный участок № 120
В границах города Лисаковск: микрорайон 3, дома: 15, 16, 17, 18, 19, 20, микрорайон 4, дома: 9, 12, 13, 24, 34, 37.
Избирательный участок № 121
В границах города Лисаковск: микрорайон 3, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 21, 22.
Избирательный участок № 122
В границах города Лисаковск: микрорайон 4, дома: 1, 2, 4, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 30, микрорайоны: 12, 13, 13а, 14, 15, 23, 24.
Избирательный участок № 123
В границах города Лисаковск: микрорайон 5, дома: 4, 6, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 28а.
Избирательный участок № 124
В границах города Лисаковска: микрорайон 5, дома: 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, микрорайон 4, дома: 5, 6, 7, 8.
Избирательный участок № 125
В границах города Лисаковск: микрорайон 4, дома: 10, 11, 14, 35, 36.
Избирательный участок № 126
В границах города Лисаковск: микрорайон "Больничный городок".
Избирательный участок № 127
В границах поселка Октябрьский: улицы Горная, Горького 1-25, Жастар, Омарова, переулки Майлина, Спортивный, Дудина.