Алтынсарин аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 сәуірдегі № 190 "Алтынсарин аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2018 жылғы 18 маусымдағы № 183 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 шілдеде № 7954 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Алтынсарин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алтынсарин аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 сәуірдегі № 190 "Алтынсарин аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілірді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4825 болып тіркелген, 2014 жылғы 11 шілдеде "Таза бұлақ Чистый родник" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Оразбаева
Алтынсарин
аудандық мәслихатының хатшысы
Б. Есмұханов

О признании утратившим силу решения Алтынсаринского районного маслихата от 30 апреля 2014 года № 190 "Об утверждении регламента Алтынсаринского районного маслихата"
Решение маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 18 июня 2018 года № 183. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 12 июля 2018 года № 7954
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Алтынсаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Алтынсаринского районного маслихата от 30 апреля 2014 года № 190 "Об утверждении регламента Алтынсаринского районного маслихата" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4825, опубликовано 11 июля 2014 года в газете "Таза бұлақ Чистый родник").
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Уразбаева
Секретарь
Алтынсаринского районного маслихата
Б. Есмуханов