Мәслихаттың 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 143 "Алтынсарин ауданының Обаған және Щербаков ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2018 жылғы 18 маусымдағы № 181 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 шілдеде № 7955 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына, сәйкес, Алтынсарин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 143 "Алтынсарин ауданының Обаған және Щербаков ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7458 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 16 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 3 тармағының бірінші абзацы мынадай редакцияда мазмұндалсын:
"3. Алтынсарин ауданының Мариям Хәкімжанова атындағы ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:";
көрсетілген шешімнің 4 тармағы мынадай редакцияда мазмұндалсын:
"4. Мариям Хәкімжанова атындағы ауылдық округінің 2018 жылға арналған бюджетінде 28263,0 мың теңге көлемінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін бюджеттік субвенция көлемі қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 4, 5, 6 қосымшаларындағы "Алтынсарин ауданы Щербаков ауылдық округінің бюджеті" сөздері "Мариям Хәкімжанова атындағы ауылдық округінің бюджеті" сөздеріне ауыстырылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Оразбаева
Алтынсарин аудандық мәслихатының хатшысы Б. Есмұханов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Алтынсарин ауданы әкімдігінің
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
__________________ Е. Павлюк
2018 жылғы 18 маусым

О внесении изменений в решение маслихата от 20 декабря 2017 года № 143 "О бюджетах Убаганского и Щербаковского сельских округов Алтынсаринского района, на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 18 июня 2018 года № 181. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 12 июля 2018 года № 7955. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Алтынсаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 20 декабря 2017 года № 143 "О бюджетах Убаганского и Щербаковского сельских округов Алтынсаринского района на 2018-2020 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7458, опубликовано 16 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующее изменения:
абзац первый пункта 3 указанного решения изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа имени Мариям Хәкімжановой Алтынсаринского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:";
пункт 4 указанного решения изложить в следующей редакции:
"4. Учесть, что в бюджете сельского округа имени Мариям Хәкімжановой на 2018 год предусмотрен объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 28263,0 тысяч тенге.";
в приложении 4, 5, 6 к указанному решению слова "Бюджет Щербаковского сельского округа Алтынсаринского района" заменить на "Бюджет сельского округа имени Мариям Хәкімжановой".
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии А. Уразбаева
Секретарь Алтынсаринского районного маслихата Б. Есмуханов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов акимата
Алтынсаринского района"
__________________ Е. Павлюк
18 июня 2018 года