Мәслихаттың 2016 жылғы 1 сәуірдегі № 15 "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2018 жылғы 15 наурыздағы № 185 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 сәуірде № 7689 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 2-тармағына сәйкес Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2016 жылғы 1 сәуірдегі № 15 "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6318 тіркелген, 2016 жылғы 6 мамырда "Әулиекөл" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тоғызыншы сессияның төрайымы С. Максютова
Аудандық мәслихаттың хатшысы Д. Қойшыбаев
КЕЛІСІЛДІ
"Әулиекөл ауданы әкімдігінің жер
қатынастары бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_______________ Бекмурзин А. Т.
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Мемлекеттік кірістер
комитеті Қостанай облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Әулиекөл ауданы бойынша
Мемлекеттік кірістер басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_______________ Нұрахметова Г. К.

О признании утратившим силу решения маслихата от 1 апреля 2016 года № 15 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 15 марта 2018 года № 185. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 апреля 2018 года № 7689
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата от 1 апреля 2016 года № 15 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6318, опубликовано 6 мая 2016 года в газете "Әулиекөл").
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель девятой сессии С. Максютова
Секретарь районного маслихата Д. Койшибаев
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел земельных
отношений акимата
Аулиекольского района"
_____________ Бекмурзин А.Т.
СОГЛАСОВАНО
Руководитель
республиканского государственного
учреждения "Управление
государственных доходов
по Аулиекольскому району
Департамента государственных
доходов по Костанайской области
Комитета государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан"
______________ Нурахметова Г. К.