Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2018 жылғы 15 ақпандағы № 156 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 3 наурызда № 7570 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2022 жылғы 14 наурыздағы № 86 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 14.03.2022 № 86 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 509-бабы 5-тармағына сәйкес Жангелдин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге жер салығының базалық мөлшерлемелері он есеге арттырылсын.
2. Мәслихаттың 2016 жылғы 14 сәуірдегі № 20 "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6360 болып тіркелген, 2016 жылғы 24 мамырда "Біздің Торғай" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Г. Ысмағұл
Жангелдин аудандық мәслихатының хатшысы С. Нургазин
"КЕЛІСІЛДІ"
"Жангелдин ауданының жер қатынастар
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы
___________________________ Т. Ганимат
2018 жылғы 15 ақпан
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
Мемлекеттік кірістер комитеті Қостанай облысы
бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің
Жангелді ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер
басқармасы" республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_____________________________ Д. Әмірханұлы
2018 жылғы 15 ақпан

О повышении базовых ставок земельного налога на неиспользуемые земли сельскохозяйственного назначения
Решение маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 15 февраля 2018 года № 156. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 3 марта 2018 года № 7570. Утратило силу решением маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 14 марта 2022 года № 86
Сноска. Утратило силу решением маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 14.03.2022 № 86 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 509 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) Джангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога в десять раз на неиспользуемые земли сельскохозяйственного назначения в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан.
2. Признать утратившим силу решение маслихата от 14 апреля 2016 года № 20 "О повышении базовых ставок земельного налога на неиспользуемые земли сельскохозяйственного назначения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6360, опубликовано 24 мая 2016 года в газете "Біздің Торғай").
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Г. Ысмағұл
Секретарь Джангельдинского районного маслихата С. Нургазин
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел земельных
отношений Джангельдинского района"
________________________ Т. Ганимат
15 февраля 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского государственного
учреждения "Управление государственных доходов
по Жангельдинскому району Департамента
государственных доходов по Костанайской
области Комитета государственных доходов
Министерства финансов Республики Казахстан"
_______________________________ Д. Амирханулы
15 февраля 2018 года