Әкімдіктің 2014 жылғы 3 ақпандағы № 57 "Жангелдин ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 25 маусымдағы № 68 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 3 шілдеде № 7917 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 28-бабының 6-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31, 37-баптарына сәйкес Жангелдин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әкімдіктің 2014 жылғы 3 ақпандағы № 57 "Жангелдин ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4472 болып тіркелген, 2014 жылғы 26 наурызда "Біздің Торғай" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
әкімдік қаулысының қосымшасында реттік нөмірі, 5-жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
5
Ахмет Байтұрсынұлы ауылы
"Жангелдин ауданының білім беру бөлімінің Ахмет Байтұрсынов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы тақта;
Ахмет Байтұрсынұлы ауылының клубы жанындағы тақта.
".
2. "Жангелдин ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
3) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Жангелдин ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Жангелдин ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледі.
Аудан әкімі Ш. Оспанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Жангелдин аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
______________ С. Бидашев
2018 жылғы 25 маусым

О внесении изменения в постановление акимата от 3 февраля 2014 года № 57 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов на территории Джангельдинского района"
Постановление акимата Джангельдинского района Костанайской области от 25 июня 2018 года № 68. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 3 июля 2018 года № 7917
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Джангельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата от 3 февраля 2014 года № 57 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов на территории Джангельдинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4472, опубликовано 26 марта 2014 года в газете "Біздің Торғай") следующее изменение:
в приложении к постановлению акимата строку, порядковый номер 5 изложить в новой редакции:
"
5
село Ахмета Байтұрсынұлы
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Ахмет Байтурсынова отдела образования Джангельдинского района";
Щит у клуба села Ахмета Байтұрсынұлы.
".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Джангельдинского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Джангельдинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Джангельдинского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Ш. Оспанов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Джангельдинской
районной избирательной комиссии
_______________ С. Бидашев
25 июня 2018 года