Жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2018 жылғы 27 маусымдағы № 265 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 шілдеде № 7957 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2022 жылғы 15 ақпандағы № 102 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 15.02.2022 № 102 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексі 509-бабының 5-тармағына сәйкес Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге жер салығының базалық мөлшерлемелері он есеге арттырылсын.
2. Мәслихаттың 2016 жылғы 3 маусымдағы № 33 "Жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6538 болып тіркелген, 2016 жылғы 14 шілдеде "Айна" аудандық газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессия төрағасы Б. Шимпиисов
Аудандық мәслихаттың хатшысы А. Тюлюбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Мемлекеттік кірістер
комитеті Қостанай облысы
бойынша Мемлекеттік
кірістер департаментінің
Қарабалық ауданы
бойынша Мемлекеттік
кірістер басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
___________ М. Альмагамбетов
"27" маусым 2018 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қарабалық ауданы
әкімдігінің жер қатынастары
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
____________ А. Аманов
"27" маусым 2018 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қарабалық ауданы
әкімдігінің экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_____________ М.Шайхинов
"27" маусым 2018 жыл

О повышении базовых ставок земельного налога
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 27 июня 2018 года № 265. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 13 июля 2018 года № 7957. Утратило силу решением маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 15 февраля 2022 года № 102
Сноска. Утратило силу решением маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 15.02.2022 № 102 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 509 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения.
2. Признать утратившим силу решение маслихата от 3 июня 2016 года № 33 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6538, опубликовано 14 июля 2016 года в районной газете "Айна").
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной сессии Б. Шимпиисов
Секретарь районного маслихата А. Тюлюбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по Карабалыкскому
району Департамента
государственных доходов
по Костанайской области
Комитета государственных
доходов Министерства
финансов Республики Казахстан"
______________ М. Альмагамбетов
"27" июня 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел земельных
отношений акимата
Карабалыкского района"
_____________ А. Аманов
"27" июня 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата Карабалыкского района"
________________ М. Шайхинов
"27" июня 2018 года